FC Zbrojovka Brno - znak

FC Zbrojovka Brno

FC Zbrojovka Brno má v naší databázi za poslední rok odehráno málo venkovních zápasů (4), statistiky proto nemusí být tak vypovídající.
Počet zápasů Výher Remíz Proher
4 1 (25%) 1 (25%) 2 (50%)

Poslední zápasy

Chance liga 19.9.2026 15:00 FK Mladá Boleslav 2:0 FC Zbrojovka Brno
Chance liga 5.9.2026 15:00 SK Slavia Praha 4:0 FC Zbrojovka Brno
Chance liga 23.8.2026 17:00 FK Teplice 0:2 FC Zbrojovka Brno
Chance liga 1.8.2026 20:00 FC Viktoria Plzeň 1:1 FC Zbrojovka Brno
Chance liga 24.5.2023 19:00 FK Teplice 1:1 FC Zbrojovka Brno
Chance liga 21.5.2023 15:00 FK Jablonec 1:0 FC Zbrojovka Brno
Chance liga 6.5.2023 15:00 FC Baník Ostrava 4:0 FC Zbrojovka Brno
Chance liga 30.4.2023 15:00 1. FC Slovácko 1:0 FC Zbrojovka Brno
Chance liga 23.4.2023 16:00 FC Slovan Liberec 3:1 FC Zbrojovka Brno
Chance liga 2.4.2023 16:00 AC Sparta Praha 3:1 FC Zbrojovka Brno

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Zbrojovka Brno Soupeři Celkem
Branky 0.75 1.75 2.5
Branky v 1. poločase 0.25 0.75 1
xG 1.21 1.43 2.64
Střely 10.5 13 23.5
Střely na bránu 2.75 3.75 6.5
Rohy 2.25 5.5 7.75
Žluté karty 2 1.25 3.25
Červené karty 0 0 0
Fauly 12 11.25 23.25
Držení míče 47.75% 52.25% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 1
(25%)
1
(25%)
1
(25%)
1
(25%)
2
(50%)
0
(0%)
3
(75%)
0
(0%)
2
(50%)
1
(25%)
Soupeř více 2
(50%)
3
(75%)
3
(75%)
3
(75%)
1
(25%)
4
(100%)
1
(25%)
0
(0%)
1
(25%)
3
(75%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Zbrojovka Brno 2x
(50%)
1x
(25%)
1x
(25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 1x
(25%)
1x
(25%)
1x
(25%)
0x
(0%)
1x
(25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
0x
(0%)
3x
(75%)
0x
(0%)
1x
(25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
FC Zbrojovka Brno dá gól 2x (50%)
Soupeř dá gól 3x (75%)
Oba týmy dají gól 1x (25%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 0x (0%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 0 (0%)
2 1 (25%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 0 (0%)
2 1 (25%)
3 0 (0%)
4+ 1 (25%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 1 (25%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 0 (0%)
Remíza - remíza 0 (0%)
Remíza - prohra 0 (0%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (25%)
Prohra - prohra 2 (50%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 1 (25%)
z toho výher 1 (100%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 3 (75%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 1 (33.33%)
z toho proher 2 (66.67%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:0 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 1

Prohry

Skóre Počet
0:2 1
0:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Zbrojovka Brno 3x
(75%)
1x
(25%)
1x
(25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 0x
(0%)
4x
(100%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
4x
(100%)
4x
(100%)
1x
(25%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)