Kvíz: Hráči s vyměněnou tváří

Dnešní kvíz bude specifický. Zaměříme se totiž na jeden z trendů – aplikaci s názvem Face Swap. Díky této aplikaci lze vytvářet fotomontáže tak, že se na fotce zamění obličeje dvou lidí se zachováním typických rysů původní postavy. A práve o to půjde v dnešním kvízu. Uhádnout jména obou fotbalistů (případně někdy i trenérů nebo hráče a trenéra) se zaměněnými obličeji.

Kvíz bude přitom rozdělen na 2 části. V první části, té jednodušší, budete mít k dispozici oba fotbalisty/trenéry s prohozenými obličeji. V té druhé části však budete mít k dispozici již pouze jednoho fotbalistu/trenéra, avšak stále musíte správně napsat oba fotbalisty/trenéry, z nichž vznikl výsledný obrázek. Pokud si nebudete vědět rady, můžete využít i nápovědu, která zobrazí iniciály obou hráčů/trenerů.

Do odpovědí uvádějte pouze příjmení obou fotbalistů oddělených mezerou (například Ronaldo Messi nebo Messi Ronaldo) !!!. Po ukončení kvízu nám nezapomeňte napsat váš výsledek! :-)

Kvíz si vyzkoušel i známý youtuber z kanálu THE TOP. Jak se mu vedlo? Na to se můžete podívat tady. Budete lepší? :)

Hráči s vyměněnou tváří

 


U každé otázky tohoto kvízu lze samostatně využít nápovědu. Po spuštění kvízu se tato možnost zobrazí nad počítadlem skóre.
Pozor! Pokud nápovědu využiješ, za správnou odpověď nezískáš bod, ale jen půl bodu.
Co nápověda zobrazí? Iniciály hráče
Chcete mít uložené výsledky kvízů?
NovějšíKvíz: Víte, jak by vypadala tabulka TOP 5 lig za sezónu 2019/20?
StaršíKvíz: Sto nejlepších hráčů FIFA 21