Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.

O projektu Kopacak.cz

Zdravím všechny fotbalové fanoušky!

Nápad na web Kopacak.cz vznikl v létě roku 2015 a z počátku sloužil hlavně jako prostředek, na kterém se naučím programovat. Postupem času se mi myšlenka vlastního fotbalového webu zalíbila, o to víc, když jsem měl pocit, že na české a slovenské webové scéně chybí některé věci, jež v zahraničí využívá nemalý počet fotbalových fanoušků. Dalo by se říct, že první dva roky jsem se převážně učil a získával prostředky k propagaci mého projektu, k čemuž mi skvěle posloužila sociální síť Facebook.

V létě 2017 došlo ke kompletnímu předělání webu. Na projektu se pracovalo průběžně, dřívější předělávky se však dotkly jen jeho částí, novější verze byla naprogramována zcela od základu a pomocí modernějších nástrojů. Také se povedlo získat slušné prostředky k propagaci a spolu s velkým odhodláním bylo vše připraveno k tomu, aby se celý projekt začal více rozjíždět i navenek.

Výše jsem nastínil, že bych fanouškům chtěl nabídnout něco, co třeba jinde nenajdou. Postupem času se mi osvědčilo vytváření různých kvízů, které sem přilákaly tisíce návštěvníků, což pro tento malý začínající web bylo něco skvělého. Kvízy vycházejí pravidelně a momentálně jich najdete na webu více než dvě stovky. Časem přibyly nové formáty kvízů, které nabídly návštěvníkům zase jiný druh zábavy. Krom kvízů se osvědčila i rubrika “Očima fanoušků”, ve které jsem před některými zápasy udělal rozhovor s fanoušky obou celků. Dále tu jsou k dispozici různé týmové statistiky, jež však nejsou téměř vůbec využívány. Každopádně s nimi mám ještě své nemalé plány a věřím, že i ony do budoucna pomohou k větší kvalitě celého webu.

Plánů je hodně, času na jejich realizaci již méně, věřím však, že tohle vše nedělám zbytečně a dříve či později se web podaří dostat mezi ještě více fanoušků :)

Jestli Vás zaujal tento projekt, máte nápad na vylepšení nebo se Vám naopak něco nelíbí, budu rád, když mi dáte vědět, můžete k tomu využít například facebookový profil téhle stránky.