(Zdroj obrázku: Plzeňský deník (denik.cz))

Přehled zápasů 9.8. - 11.8.

Kliknutím na 'info' zobrazíte předzápasový přehled vybraného utkání.

Statistický přehled každého týmu zobrazíte kliknutím na název týmu.

Čísla na stranách vyjadřují námi vypočítanou pravděpodobnost na lepší výsledek v zápase (jen u ligových soutěží)

Liga mistrů

9.8. - 18:00 FK Žalgiris Vilnius 1:1 FK Bodø/Glimt
9.8. - 19:00 Apollon Limassol FC 2:0 Maccabi Haifa
9.8. - 19:00 FC Viktoria Plzeň 2:1 FC Sheriff
9.8. - 19:00 FC Pyunik 0:2 FK Crvena zvezda
9.8. - 19:45 FC Midtjylland 1:3 SL Benfica
9.8. - 20:00 GNK Dinamo Zagreb 4:2 PFC Ludogorets Razgrad
9.8. - 20:00 Ferencvárosi TC 1:3 Qarabağ FK
9.8. - 20:30 SK Sturm Graz 1:2p FC Dynamo Kyiv
9.8. - 20:30 PSV Eindhoven 3:2p AS Monaco FC
9.8. - 20:45 Rangers FC 3:0 Royal Union Saint-Gilloise

Evropská liga

9.8. - 21:00 KF Shkupi 1927 1:2 Shamrock Rovers FC
11.8. - 18:00 HJK Helsinki 1:0 NK Maribor
11.8. - 19:00 FC Zürich 3:0 Linfield FC
11.8. - 19:00 1. FC Slovácko 1:1 Fenerbahçe SK
11.8. - 20:00 F91 Dudelange 2:2 Malmö FF
11.8. - 20:30 ŠK Slovan Bratislava 2:3pk Olympiacos FC
11.8. - 21:00 FK Partizan 2:2 AEK Larnaca FC

Superpohár UEFA

10.8. - 21:00 Real Madrid CF 2:0 Eintracht Frankfurt

Konferenční liga

9.8. - 18:00 Gzira United FC 0:4 Wolfsberger AC
9.8. - 20:00 B36 Tórshavn 1:2 Viborg FF
10.8. - 18:00 Vitória SC 1:0 HNK Hajduk Split
11.8. - 15:30 FK Kyzyl-Zhar SK Petropavlovsk 0:0 APOEL FC
11.8. - 16:00 FK Tobol Kostanay 1:1 HŠK Zrinjski
11.8. - 18:00 Raków Częstochowa 1:0 FC Spartak Trnava
11.8. - 19:00 CS Petrocub Hînceşti 1:2 MOL Vidi FC
11.8. - 19:00 Konyaspor 2:4 FC Vaduz
11.8. - 19:00 FC Twente 4:1 FK Čukarički
11.8. - 19:00 Djurgardens IF 3:1 Sepsi OSK
11.8. - 19:00 CFR 1907 Cluj 1:0 FC Shakhtyor Soligorsk
11.8. - 19:15 Hapoel Beer Sheva FC 3:1 FC Lugano
11.8. - 19:15 FC Basel 1893 3:1pk Brøndby IF
11.8. - 19:30 Royal Antwerp FC 2:0 Lillestrøm SK
11.8. - 19:30 Panathinaikos FC 1:1 SK Slavia Praha
11.8. - 19:30 CS Universitatea Craiova 3:0 FC Zorya Luhansk
11.8. - 19:30 FCSB 1:0 DAC 1904 Dunajská Streda
11.8. - 19:45 İstanbul Başakşehir 3:0 Breidablik UBK
11.8. - 20:00 PFC Levski Sofia 1:3pk Hamrun Spartans FC
11.8. - 20:00 KF Shkëndija 1:2pk AIK Fotboll
11.8. - 20:00 RSC Anderlecht 3:0 Paide Linnameeskond
11.8. - 20:00 Hibernians FC 1:3 FK Rīgas Futbola skola
11.8. - 20:00 Aris Thessaloniki FC 2:1 Maccabi Tel-Aviv FC
11.8. - 20:00 Sligo Rovers FC 1:0 Viking FK
11.8. - 20:00 KÍ Klaksvík 2:2pk KF Ballkani
11.8. - 20:30 SK Rapid Wien 2:0p Neftçi PFK
11.8. - 20:30 KKS Lech Poznań 4:1p Víkingur Reykjavík
11.8. - 20:45 Saint Patrick's Athletic FC 0:2 PFK CSKA Sofia
11.8. - 21:00 AZ Alkmaar 7:0 Dundee United FC
11.8. - 21:00 Gil Vicente FC 4:0 Riga FC
11.8. - 21:00 Kisvárda Master Good SE 2:1 Molde FK
11.8. - 21:00 BSC Young Boys 3:0 KuPS Kuopio
NovějšíPřehled zápasů 12.8. - 15.8.
StaršíPřehled zápasů 5.8. - 7.8.