Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.
30.11.2019

Kvíz: Víte, kteří trenéři koučovali dané kluby před současnými trenéry?

(Zdroj obrázku: s.yimg.com)

Trenéři jsou nepostradatelnou součástí každého fotbalového týmu. Když se klubu daří, trenér je vychvalován, ovšem když se klubu nedaří, první kdo to odnese, je vždy hlavní trenér klubu. Své o tom ví Mauricio Pochettino, který vyzdvihl Tottenham mezi špičku Premier League, dotáhl je do finále Champions League, ovšem letos po několika nepovedených zápasech klub opustil. A právě o těchto vyhozených trenérech bude tento kvíz.

V kvízu se nachází 30 týmů (23 klubů+7 národních týmů) a vaším úkolem bude napsat stálého trenéra, který trénoval klub před trenérem současným. Jako příklad si můžeme říct právě Tottenham. Pokud by se v kvízu nacházel, museli byste doplnit jméno Mauricia Pochettina.

Nápověda vám zobrazí trenéra, který klub koučoval ještě před hledaným trenérem, a současného trenéra. Opět si to můžete představit s Tottenhamem, hledaným trenérem je Pochettino, nápověda proto zobrazí Tima Sherwooda a Josého Mourinha.

Kolik nasbíráte bodů?

 

Víte, kteří trenéři koučovali dané kluby před současnými trenéry?

Odpověď:


U tohoto kvízu lze využít nápovědu. Po spuštění kvízu se tato možnost zobrazí nad počítadlem skóre.
Pozor! Pokud nápovědu využiješ, za každou další správnou odpověď nezískáš bod, ale jen půl bodu.
Co nápověda zobrazí? Předchozího a současného trenéra


Další kvízy


Dejte přátelům vědět, jak jste dopadli. Povedou si lépe?