Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.
19.4.2020

Kvíz: Znáte francouzské hráče Arsenalu?

(Zdroj obrázku: Bleacher report)

V roce 1996 usedl na lavičku Gunners francouzský lodivod Arsène Wenger, který posléze v roli hlavního kouče Arsenalu vydržel neuvěřitelných 22 let. Hlavně díky jeho přičinění tak v Arsenalu za tu dobu vznikla rozsáhlá francouzská legie hráčů.

Vaším úkolem v tomto kvízu bude vyjmenovat všechny hráče francouzské národnosti, jež za A-tým Arsenalu odehráli od roku 1996 alespoň 10 zápasů. Po spuštění kvízu uvidíte v levém sloupci období, ve kterém daný hráč v Arsenalu působil, a jeho pozici (O – obránce, Z – záložník, U – útočník). Hráči jsou seřazeni podle počtu zápasů od největšího po nejmenší. V kvízu je samozřejmě také možnost nápovědy, která zobrazí iniciály hráče.

Věřím, že dokážete většinu hráčů doplnit, přestože někteří budou určitě těžkým oříškem, jelikož za Arsenal odehráli jen pár zápasů nebo v klubu působili před delší dobou. Po ukončení kvízu nám nezapomeňte napsat svůj výsledek! :-)

 

Znáte francouzské hráče Arsenalu?

Odpověď:


U tohoto kvízu lze využít nápovědu. Po spuštění kvízu se tato možnost zobrazí nad počítadlem skóre.
Pozor! Pokud nápovědu využiješ, za každou další správnou odpověď nezískáš bod, ale jen půl bodu.
Co nápověda zobrazí? Iniciály hráče


Další kvízy


Dejte přátelům vědět, jak jste dopadli. Povedou si lépe?