Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.
19.5.2020

Kvíz: Dokážete vyjmenovat trenéry Sparty?

(Zdroj obrázku: twitter sparta praha)

Trenéři a Sparta Praha, to je nekonečný seriál. Letenský klub v historii vedlo již nespočet trenérů. Od roku 2008 Sparta vystřídala dokonce 14 trenérů, což je více než jeden trenér za rok! Tato telenovela se tak stala ideálním námětem na kvíz.

V tomto kvízu bude vaším úkolem doplnit všechny trenéry Sparty od vzniku České republiky (1993) až do současnosti. Někteří trenéři za tu dobu vedli Spartu několikrát, proto se několikrát objevují také v kvízu, jsou tu ale i tací, co jen převzali Spartu dočasně. Naprostá většina trenérů Sparty ve zminovaném období jsou Češi, dále tři Slováci, jeden Němec a také jeden Ital. Cizinci jsou označeni hvězdičkou. Dokážete doplnit všechny?

Po spuštění kvízu uvidíte v levém sloupci období, ve kterém daný trenér Spartu trénoval. Pokud si nebudete vědět rady, můžete využít nápovědu, která zobrazí iniciály trenéra. Po dokončení kvízu nám neváhejte napsat váš výsledek do komentářů! :-)

 

Dokážete vyjmenovat trenéry Sparty?

Odpověď:


U tohoto kvízu lze využít nápovědu. Po spuštění kvízu se tato možnost zobrazí nad počítadlem skóre.
Pozor! Pokud nápovědu využiješ, za každou další správnou odpověď nezískáš bod, ale jen půl bodu.
Co nápověda zobrazí? Iniciály trenéra


Další kvízy


Dejte přátelům vědět, jak jste dopadli. Povedou si lépe?