Soutěž! Uhodněte hráče a vyhrajte zajímavé ceny!

Plno z vás chodí na Kopačák dlouho, testujete své fotbalové znalosti v kvízech... Co ale vyzkoušet něco, co se může táhnout i několik týdnů a v čem budete soutěžit s ostatními o ceny?

O co půjde?

Vašim úkolem bude uhodnout dříve než ostatní ukrytého hráče dle získaných indicií, které budete postupně získávat za úspěšné řešení kvízů. Kvízy budou vycházet 3x týdně, jak tomu bylo v posledních měsících zvykem, ale ve dvou bude ukrytá nápověda, která se zobrazí po skončení kvízu když dosáhnete alespoň 60% (nemusí být na první pokus). S jednou či dvěma indiciemi je prakticky nemožné hráče identifikovat, s přibývajícím počtem byste však měli být správné odpovědi blíže. Všechny indicie vedoucí k odhalení hráče jsou platné k dnešnímu datu.

Jak se zapojit?

Stačí dělat kvízy, sbírat indicie a pak si tipnout/uhodnout ukrytého hráče. Vaše tipy budete psát do "Můj Kopačák -> Soutěž" (musíte být přihlášení - na stránce vpravo nahoře). Po každém zveřejnění kvízu s nápovědou budete mít možnost vložit jeden tip, a to až do zveřejnění dalšího kvízu obsahujícího novou nápovědou (kvízy většinou vycházejí v úterý, pátek a v neděli, pokaždé v 15:00). Jméno hráče prosím vkládejte správně, chybně napsaná jména nemusí být správně vyhodnocena.

Zda váš tip byl výherní se dozvíte až hráče uhodnou tři soutěžící. Pokud si tedy náhodou tipnete hned po první nápovědě správně, o vítězství se můžete dozvědět až později, ale pochopitelně vyhráváte i když v dalších tipovacích kolech vložíte jiného hráče.

A o co se hraje?

Jsou připravené tři ceny:

- Vlastní FIFA karta od FUTCUT

- Chrániče s vlastním potiskem od FOUL

- Ponožky do kopaček od FOUL

Kdo hráče uhodne jako první, má právo první volby. Druhý úspěšný řešitel vybírá ze dvou zbylých cen, třetí má to štěstí, že nemusí svou hlavu zatěžovat analyzováním, kterou z těch cen by chtěl více :)

Děkujeme moc FUTCUT a FOUL za obstarání těchto cen a za pomoc při organizaci soutěže :) 

 

Věříme, že se vám soutěž bude líbit a přejeme všem hodně štěstí! :)

NovějšíVyhlášení naší soutěže!
StaršíNový Kopačák je tu - zatím v testovacím režimu