(Zdroj obrázku: Bavarian Football Works)

Přehled zápasů 8.1. - 11.1.

Kliknutím na 'info' zobrazíte předzápasový přehled vybraného utkání.

Statistický přehled každého týmu zobrazíte kliknutím na název týmu.

Ligue 1

9.1. - 21:00 FC Girondins de Bordeaux 2:1 FC Lorient
9.1. - 21:00 Montpellier Hérault SC 1:1 FC Nantes
9.1. - 21:00 FC Metz 1:1 OGC Nice
9.1. - 21:00 Stade de Reims 3:1 AS Saint-Etienne
9.1. - 21:00 Dijon FCO 0:0 Olympique de Marseille
9.1. - 21:00 Nîmes Olympique 0:1 Lille OSC
9.1. - 21:00 AS Monaco FC 3:0 Angers SCO
9.1. - 21:00 Stade Rennais FC 2:2 Olympique Lyonnais
9.1. - 21:00 RC Lens 0:1 RC Strasbourg
9.1. - 21:00 Paris Saint-Germain 3:0 Stade Brestois 29

La Liga

8.1. - 21:00 RC Celta de Vigo 0:4 Villarreal CF
9.1. - 14:00 Sevilla FC 3:2 Real Sociedad de Fútbol
9.1. - 18:30 Granada CF 0:4 FC Barcelona
9.1. - 21:00 CA Osasuna 0:0 Real Madrid CF
10.1. - 14:00 Levante UD 2:1 SD Eibar
10.1. - 16:15 Cádiz CF 3:1 Deportivo Alavés SAD
10.1. - 21:00 Real Valladolid CF SAD 0:1 Valencia CF
11.1. - 19:00 Elche CF 1:3 Getafe CF
11.1. - 21:00 SD Huesca 0:2 Real Betis Balompié

Bundesliga

8.1. - 20:30 VfL Borussia Mönchengladbach 3:2 FC Bayern München
9.1. - 15:30 1. FC Union Berlin 2:2 VfL Wolfsburg
9.1. - 15:30 1. FSV Mainz 05 0:2 Eintracht Frankfurt
9.1. - 15:30 SC Freiburg 5:0 1. FC Köln
9.1. - 15:30 FC Schalke 04 4:0 TSG 1899 Hoffenheim
9.1. - 15:30 Bayer 04 Leverkusen 1:1 SV Werder Bremen
9.1. - 18:30 RB Leipzig 1:3 Borussia Dortmund
10.1. - 15:30 FC Augsburg 1:4 VfB Stuttgart
10.1. - 18:00 DSC Arminia Bielefeld 1:0 Hertha BSC Berlin

Serie A

9.1. - 15:00 Benevento Calcio 1:4 Atalanta BC
9.1. - 18:00 Genoa CFC 2:0 Bologna FC
9.1. - 20:45 AC Milan 2:0 Torino FC
10.1. - 12:30 AS Roma 2:2 FC Internazionale Milano
10.1. - 15:00 Udinese Calcio 1:2 SSC Napoli
10.1. - 15:00 Parma FC 0:2 SS Lazio
10.1. - 15:00 Hellas Verona FC 2:1 FC Crotone
10.1. - 18:00 ACF Fiorentina 1:0 Cagliari Calcio
10.1. - 20:45 Juventus FC 3:1 US Sassuolo Calcio
11.1. - 20:45 Spezia Calcio 2:1 UC Sampdoria

FA Cup

8.1. - 20:45 Aston Villa FC 1:4 Liverpool FC
8.1. - 20:45 Wolverhampton Wanderers FC 1:0 Crystal Palace FC
9.1. - 13:00 Everton FC 2:1p Rotherham United FC
9.1. - 13:00 Nottingham Forest FC 1:0 Cardiff City FC
9.1. - 13:00 Luton Town FC 1:0 Reading FC
9.1. - 13:00 Boreham Wood FC 0:2 Millwall FC
9.1. - 13:00 Norwich City FC 2:0 Coventry City FC
9.1. - 13:15 Chorley FC 2:0 Derby County FC
9.1. - 16:00 Bristol Rovers FC 2:3 Sheffield United FC
9.1. - 16:00 Stevenage FC 0:2 Swansea City AFC
9.1. - 16:00 Blackburn Rovers FC 0:1 Doncaster Rovers FC
9.1. - 16:00 AFC Bournemouth 4:1 Oldham Athletic AFC
9.1. - 16:00 Burnley FC 2:1pk Milton Keynes Dons FC
9.1. - 16:00 Stoke City FC 0:4 Leicester City FC
9.1. - 16:00 Blackpool FC 3:2pk West Bromwich Albion FC
9.1. - 16:00 Queens Park Rangers FC 0:2p Fulham FC
9.1. - 16:00 Exeter City FC 0:2 Sheffield Wednesday FC
9.1. - 16:00 Wycombe Wanderers FC 4:1 Preston North End FC
9.1. - 18:30 Arsenal FC 2:0p Newcastle United FC
9.1. - 19:00 Huddersfield Town FC 2:3 Plymouth Argyle FC
9.1. - 19:00 Brentford FC 2:1 Middlesbrough FC
9.1. - 21:00 Manchester United FC 1:0 Watford FC
10.1. - 14:30 Chelsea FC 4:0 Morecambe FC
10.1. - 14:30 Bristol City FC 2:1 Portsmouth FC
10.1. - 14:30 Cheltenham Town FC 2:1p Mansfield Town FC
10.1. - 14:30 Crawley Town FC 3:0 Leeds United FC
10.1. - 14:30 Barnsley FC 2:0 Tranmere Rovers FC
10.1. - 14:30 Manchester City FC 3:0 Birmingham City FC
10.1. - 18:00 Marine FC 0:5 Tottenham Hotspur FC
10.1. - 20:45 Newport County AFC 1:2pk Brighton and Hove Albion FC
11.1. - 21:00 Stockport County FC 0:1 West Ham United FC
NovějšíPřehled zápasů 12.1. - 14.1.
StaršíPřehled zápasů 5.1. - 6.1.