(Zdroj obrázku: 90min.com)

Přehled zápasů 5.3. - 8.3.

Kliknutím na 'info' zobrazíte předzápasový přehled vybraného utkání.

Statistický přehled každého týmu zobrazíte kliknutím na název týmu.

Premier League

6.3. - 13:30 Burnley FC 1:1 Arsenal FC
6.3. - 16:00 Sheffield United FC 0:2 Southampton FC
6.3. - 18:30 Aston Villa FC 0:0 Wolverhampton Wanderers FC
6.3. - 21:00 Brighton and Hove Albion FC 1:2 Leicester City FC
7.3. - 13:00 West Bromwich Albion FC 0:0 Newcastle United FC
7.3. - 15:00 Liverpool FC 0:1 Fulham FC
7.3. - 17:30 Manchester City FC 0:2 Manchester United FC
7.3. - 20:15 Tottenham Hotspur FC 4:1 Crystal Palace FC
8.3. - 19:00 Chelsea FC 2:0 Everton FC
8.3. - 21:00 West Ham United FC 2:0 Leeds United FC

Fortuna liga

6.3. - 14:00 1. FK Příbram 0:2 FC Slovan Liberec
6.3. - 16:00 FC Fastav Zlín 0:0 Bohemians Praha 1905
6.3. - 16:00 FK Teplice 3:1 SFC Opava
6.3. - 18:30 FC Viktoria Plzeň 1:0 SK Sigma Olomouc
7.3. - 14:00 MFK Karviná 1:1 FC Zbrojovka Brno
7.3. - 14:00 SK Dynamo České Budějovice 1:3 FK Mladá Boleslav
7.3. - 18:30 SK Slavia Praha 2:1 FC Baník Ostrava

La Liga

5.3. - 21:00 Valencia CF 2:1 Villarreal CF
6.3. - 14:00 Real Valladolid CF SAD 2:1 Getafe CF
6.3. - 16:15 Elche CF 2:1 Sevilla FC
6.3. - 18:30 Cádiz CF 1:0 SD Eibar
6.3. - 21:00 CA Osasuna 0:2 FC Barcelona
7.3. - 14:00 SD Huesca 3:4 RC Celta de Vigo
7.3. - 16:15 Club Atlético de Madrid 1:1 Real Madrid CF
7.3. - 18:30 Real Sociedad de Fútbol 1:0 Levante UD
7.3. - 21:00 Athletic Club 2:1 Granada CF
8.3. - 21:00 Real Betis Balompié 3:2 Deportivo Alavés SAD

Bundesliga

5.3. - 20:30 FC Schalke 04 0:0 1. FSV Mainz 05
6.3. - 15:30 Hertha BSC Berlin 2:1 FC Augsburg
6.3. - 15:30 Eintracht Frankfurt 1:1 VfB Stuttgart
6.3. - 15:30 VfL Borussia Mönchengladbach 0:1 Bayer 04 Leverkusen
6.3. - 15:30 TSG 1899 Hoffenheim 2:1 VfL Wolfsburg
6.3. - 15:30 SC Freiburg 0:3 RB Leipzig
6.3. - 18:30 FC Bayern München 4:2 Borussia Dortmund
7.3. - 15:30 1. FC Köln 1:1 SV Werder Bremen
7.3. - 18:00 DSC Arminia Bielefeld 0:0 1. FC Union Berlin

Serie A

6.3. - 15:00 Spezia Calcio 1:1 Benevento Calcio
6.3. - 18:00 Udinese Calcio 2:0 US Sassuolo Calcio
6.3. - 20:45 Juventus FC 3:1 SS Lazio
7.3. - 12:30 AS Roma 1:0 Genoa CFC
7.3. - 15:00 Hellas Verona FC 0:2 AC Milan
7.3. - 15:00 FC Crotone 4:2 Torino FC
7.3. - 15:00 ACF Fiorentina 3:3 Parma FC
7.3. - 18:00 UC Sampdoria 2:2 Cagliari Calcio
7.3. - 20:45 SSC Napoli 3:1 Bologna FC
8.3. - 20:45 FC Internazionale Milano 1:0 Atalanta BC

Coupe de France

5.3. - 21:00 AS Beauvais Oise 0:2 US Boulogne CO
5.3. - 21:00 Aubagne FC 0:2 Toulouse FC
6.3. - 14:15 Red Star F.C. 3:2 RC Lens
6.3. - 14:15 Olympique Alès 1:2 Montpellier Hérault SC
6.3. - 14:15 FC Saint-Louis Neuweg 0:2 CS Sedan
6.3. - 14:15 GFA Rumilly Vallières 2:1pk Annecy FC
6.3. - 16:30 Le Puy Foot 43 Auvergne 1:0 FC Lorient
6.3. - 16:30 Olympique Saumur FC 4:3pk US Montagnarde
6.3. - 16:30 Valenciennes FC 0:4 FC Metz
6.3. - 18:45 Olympique Lyonnais 5:2 FC Sochaux-Montbéliard
6.3. - 21:10 Stade Brestois 29 0:3 Paris Saint-Germain
7.3. - 18:30 Angers SCO 5:0 Club Franciscain
7.3. - 18:30 GFC Ajaccio 1:3 Lille OSC
7.3. - 18:30 SO Romorantin 1:3 Voltigeurs de Châteaubriant
7.3. - 21:00 Canet Roussillon FC 2:1 Olympique de Marseille
8.3. - 21:00 OGC Nice 0:2 AS Monaco FC
NovějšíPřehled zápasů 9.3. - 11.3.
StaršíPřehled zápasů 2.3. - 4.3.