(Zdroj obrázku: Serpents of Madonina)

Přehled zápasů 20.4. - 22.4.

Kliknutím na 'info' zobrazíte předzápasový přehled vybraného utkání.

Statistický přehled každého týmu zobrazíte kliknutím na název týmu.

Premier League

20.4. - 21:15 Chelsea FC 0:0 Brighton and Hove Albion FC
21.4. - 19:00 Tottenham Hotspur FC 2:1 Southampton FC
21.4. - 21:15 Aston Villa FC 1:2 Manchester City FC
22.4. - 21:00 Leicester City FC 3:0 West Bromwich Albion FC

Fortuna liga

20.4. - 15:00 SK Dynamo České Budějovice 2:2 SK Sigma Olomouc
20.4. - 15:00 FC Baník Ostrava 2:1 FK Mladá Boleslav
20.4. - 17:00 FK Jablonec 3:0 MFK Karviná
21.4. - 15:00 1. FK Příbram 1:4 Bohemians Praha 1905
21.4. - 15:00 FK Teplice 0:1 FC Viktoria Plzeň
21.4. - 15:00 SFC Opava 0:2 FC Slovan Liberec
21.4. - 15:00 1. FC Slovácko 4:2 FC Zbrojovka Brno
21.4. - 17:00 FK Pardubice 2:2 AC Sparta Praha
21.4. - 19:30 SK Slavia Praha 2:1 FC Fastav Zlín

La Liga

21.4. - 19:00 CA Osasuna 3:1 Valencia CF
21.4. - 19:00 Levante UD 0:1 Sevilla FC
21.4. - 20:00 Real Betis Balompié 0:0 Athletic Club
21.4. - 21:00 Deportivo Alavés SAD 2:1 Villarreal CF
21.4. - 21:00 Elche CF 1:1 Real Valladolid CF SAD
21.4. - 22:00 Cádiz CF 0:3 Real Madrid CF
22.4. - 19:00 Club Atlético de Madrid 2:0 SD Huesca
22.4. - 21:00 Granada CF 4:1 SD Eibar
22.4. - 21:00 Real Sociedad de Fútbol 2:1 RC Celta de Vigo
22.4. - 22:00 FC Barcelona 5:2 Getafe CF

Bundesliga

20.4. - 18:30 1. FC Köln 2:1 RB Leipzig
20.4. - 20:30 FC Bayern München 2:0 Bayer 04 Leverkusen
20.4. - 20:30 DSC Arminia Bielefeld 1:0 FC Schalke 04
20.4. - 20:30 Eintracht Frankfurt 2:0 FC Augsburg
21.4. - 20:30 SV Werder Bremen 0:1 1. FSV Mainz 05
21.4. - 20:30 VfB Stuttgart 1:3 VfL Wolfsburg
21.4. - 20:30 TSG 1899 Hoffenheim 3:2 VfL Borussia Mönchengladbach
21.4. - 20:30 Borussia Dortmund 2:0 1. FC Union Berlin

Serie A

20.4. - 20:45 Hellas Verona FC 1:2 ACF Fiorentina
21.4. - 18:30 AC Milan 1:2 US Sassuolo Calcio
21.4. - 20:45 Genoa CFC 2:2 Benevento Calcio
21.4. - 20:45 Bologna FC 1:1 Torino FC
21.4. - 20:45 Spezia Calcio 1:1 FC Internazionale Milano
21.4. - 20:45 Juventus FC 3:1 Parma FC
21.4. - 20:45 FC Crotone 0:1 UC Sampdoria
21.4. - 20:45 Udinese Calcio 0:1 Cagliari Calcio
22.4. - 18:30 AS Roma 1:1 Atalanta BC
22.4. - 20:45 SSC Napoli 5:2 SS Lazio

Coupe de France

20.4. - 18:45 GFA Rumilly Vallières 2:0 Toulouse FC
20.4. - 21:00 Canet Roussillon FC 1:2 Montpellier Hérault SC
21.4. - 18:45 Paris Saint-Germain 5:0 Angers SCO
21.4. - 21:10 Olympique Lyonnais 0:2 AS Monaco FC
NovějšíPřehled zápasů 23.4. - 26.4.
StaršíPřehled zápasů 16.4. - 19.4.