(Zdroj obrázku: beinsports.com)

Přehled zápasů 1.10. - 4.10.

Kliknutím na 'info' zobrazíte předzápasový přehled vybraného utkání.

Statistický přehled každého týmu zobrazíte kliknutím na název týmu.

Premier League

2.10. - 13:30 Manchester United FC 1:1 Everton FC
2.10. - 16:00 Wolverhampton Wanderers FC 2:1 Newcastle United FC
2.10. - 16:00 Leeds United FC 1:0 Watford FC
2.10. - 16:00 Burnley FC 0:0 Norwich City FC
2.10. - 16:00 Chelsea FC 3:1 Southampton FC
2.10. - 18:30 Brighton and Hove Albion FC 0:0 Arsenal FC
3.10. - 15:00 Crystal Palace FC 2:2 Leicester City FC
3.10. - 15:00 West Ham United FC 1:2 Brentford FC
3.10. - 15:00 Tottenham Hotspur FC 2:1 Aston Villa FC
3.10. - 17:30 Liverpool FC 2:2 Manchester City FC

Fortuna liga

2.10. - 16:00 SK Dynamo České Budějovice 3:1 FK Pardubice
2.10. - 16:00 1. FC Slovácko 3:2 FK Teplice
2.10. - 16:00 Bohemians Praha 1905 2:0 SK Sigma Olomouc
2.10. - 19:00 FC Viktoria Plzeň 2:1 FC Fastav Zlín
3.10. - 16:00 MFK Karviná 0:1 FK Mladá Boleslav
3.10. - 16:00 FC Slovan Liberec 0:2 FC Baník Ostrava
3.10. - 16:00 FC Hradec Králové 2:2 FK Jablonec
3.10. - 19:00 AC Sparta Praha 1:0 SK Slavia Praha

Ligue 1

1.10. - 21:00 RC Lens 2:0 Stade de Reims
2.10. - 17:00 Montpellier Hérault SC 1:1 RC Strasbourg
2.10. - 21:00 OGC Nice 2:1 Stade Brestois 29
3.10. - 13:00 Stade Rennais FC 2:0 Paris Saint-Germain
3.10. - 15:00 FC Nantes 2:0 ESTAC Troyes
3.10. - 15:00 AS Monaco FC 3:0 FC Girondins de Bordeaux
3.10. - 15:00 Angers SCO 3:2 FC Metz
3.10. - 15:00 FC Lorient 1:1 Clermont Foot
3.10. - 17:00 Lille OSC 2:0 Olympique de Marseille
3.10. - 20:45 AS Saint-Etienne 1:1 Olympique Lyonnais

La Liga

1.10. - 21:00 Athletic Club 1:0 Deportivo Alavés SAD
2.10. - 14:00 CA Osasuna 1:0 Rayo Vallecano de Madrid
2.10. - 16:15 RCD Mallorca 1:0 Levante UD
2.10. - 18:30 Cádiz CF 0:0 Valencia CF
2.10. - 21:00 Club Atlético de Madrid 2:0 FC Barcelona
3.10. - 14:00 Elche CF 1:0 RC Celta de Vigo
3.10. - 16:15 RCD Espanyol 2:1 Real Madrid CF
3.10. - 18:30 Villarreal CF 2:0 Real Betis Balompié
3.10. - 18:30 Getafe CF 1:1 Real Sociedad de Fútbol
3.10. - 21:00 Granada CF 1:0 Sevilla FC

Bundesliga

1.10. - 20:30 1. FC Köln 3:1 SpVgg Greuther Fürth
2.10. - 15:30 VfL Wolfsburg 1:3 VfL Borussia Mönchengladbach
2.10. - 15:30 Borussia Dortmund 2:1 FC Augsburg
2.10. - 15:30 VfB Stuttgart 3:1 TSG 1899 Hoffenheim
2.10. - 15:30 Hertha BSC Berlin 1:2 SC Freiburg
2.10. - 18:30 RB Leipzig 3:0 VfL Bochum
3.10. - 15:30 1. FSV Mainz 05 1:2 1. FC Union Berlin
3.10. - 17:30 FC Bayern München 1:2 Eintracht Frankfurt
3.10. - 19:30 DSC Arminia Bielefeld 0:4 Bayer 04 Leverkusen

Serie A

1.10. - 20:45 Cagliari Calcio 1:1 Venezia F.C.
2.10. - 15:00 US Salernitana 1919 1:0 Genoa CFC
2.10. - 18:00 Torino FC 0:1 Juventus FC
2.10. - 20:45 US Sassuolo Calcio 1:2 FC Internazionale Milano
3.10. - 12:30 Bologna FC 3:0 SS Lazio
3.10. - 15:00 UC Sampdoria 3:3 Udinese Calcio
3.10. - 15:00 Hellas Verona FC 4:0 Spezia Calcio
3.10. - 18:00 ACF Fiorentina 1:2 SSC Napoli
3.10. - 18:00 AS Roma 2:0 Empoli FC
3.10. - 20:45 Atalanta BC 2:3 AC Milan
NovějšíPřehled zápasů 15.10. - 18.10.
StaršíPřehled zápasů 28.9. - 30.9.