(Zdroj obrázku: beinsports.com)

Přehled zápasů 7.1. - 10.1.

Kliknutím na 'info' zobrazíte předzápasový přehled vybraného utkání.

Statistický přehled každého týmu zobrazíte kliknutím na název týmu.

Ligue 1

7.1. - 21:00 FC Girondins de Bordeaux 0:1 Olympique de Marseille
8.1. - 21:00 RC Lens 1:0 Stade Rennais FC
9.1. - 13:00 Stade Brestois 29 0:3 OGC Nice
9.1. - 15:00 Clermont Foot 0:0 Stade de Reims
9.1. - 15:00 FC Metz 0:2 RC Strasbourg
9.1. - 17:00 FC Nantes 0:0 AS Monaco FC
9.1. - 20:45 Olympique Lyonnais 1:1 Paris Saint-Germain

La Liga

8.1. - 14:00 Levante UD 2:0 RCD Mallorca
8.1. - 16:15 Real Sociedad de Fútbol 1:0 RC Celta de Vigo
8.1. - 18:30 Granada CF 1:1 FC Barcelona
8.1. - 21:00 Real Madrid CF 4:1 Valencia CF
9.1. - 14:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:1 Real Betis Balompié
9.1. - 16:15 Sevilla FC 1:0 Getafe CF
9.1. - 18:30 Deportivo Alavés SAD 0:0 Athletic Club
9.1. - 18:30 CA Osasuna 2:0 Cádiz CF
9.1. - 21:00 Villarreal CF 2:2 Club Atlético de Madrid
10.1. - 21:00 RCD Espanyol 1:2 Elche CF

Bundesliga

7.1. - 20:30 FC Bayern München 1:2 VfL Borussia Mönchengladbach
8.1. - 15:30 SpVgg Greuther Fürth 0:0 VfB Stuttgart
8.1. - 15:30 RB Leipzig 4:1 1. FSV Mainz 05
8.1. - 15:30 TSG 1899 Hoffenheim 3:1 FC Augsburg
8.1. - 15:30 SC Freiburg 2:2 DSC Arminia Bielefeld
8.1. - 15:30 Bayer 04 Leverkusen 2:2 1. FC Union Berlin
8.1. - 18:30 Eintracht Frankfurt 2:3 Borussia Dortmund
9.1. - 15:30 Hertha BSC Berlin 1:3 1. FC Köln
9.1. - 17:30 VfL Bochum 1:0 VfL Wolfsburg

Serie A

9.1. - 12:30 Venezia F.C. 0:3 AC Milan
9.1. - 14:30 Empoli FC 1:5 US Sassuolo Calcio
9.1. - 16:30 Udinese Calcio 2:6 Atalanta BC
9.1. - 16:30 SSC Napoli 1:0 UC Sampdoria
9.1. - 18:30 Genoa CFC 0:1 Spezia Calcio
9.1. - 18:30 AS Roma 3:4 Juventus FC
9.1. - 20:45 Hellas Verona FC 1:2 US Salernitana 1919
9.1. - 20:45 FC Internazionale Milano 2:1 SS Lazio
10.1. - 17:00 Torino FC 4:0 ACF Fiorentina

FA Cup

7.1. - 21:00 Swindon Town FC 1:4 Manchester City FC
8.1. - 13:15 Mansfield Town FC 2:3 Middlesbrough FC
8.1. - 13:30 Hartlepool United FC 2:1 Blackpool FC
8.1. - 13:30 Burnley FC 1:2 Huddersfield Town FC
8.1. - 13:30 Coventry City FC 1:0 Derby County FC
8.1. - 13:30 Bristol City FC 0:1p Fulham FC
8.1. - 13:45 Millwall FC 1:2 Crystal Palace FC
8.1. - 16:00 Leicester City FC 4:1 Watford FC
8.1. - 16:00 Boreham Wood FC 2:0 AFC Wimbledon
8.1. - 16:00 West Bromwich Albion FC 1:2p Brighton and Hove Albion FC
8.1. - 16:00 Port Vale FC 1:4 Brentford FC
8.1. - 16:00 Newcastle United FC 0:1 Cambridge United FC
8.1. - 16:00 Kidderminster Harriers FC 2:1 Reading FC
8.1. - 16:00 Barnsley FC 5:4p Barrow AFC
8.1. - 16:00 Wigan Athletic FC 3:2 Blackburn Rovers FC
8.1. - 16:00 Queens Park Rangers FC 2:1pk Rotherham United FC
8.1. - 16:00 Peterborough United FC 2:1 Bristol Rovers FC
8.1. - 18:30 Chelsea FC 5:1 Chesterfield FC
8.1. - 18:30 Birmingham City FC 0:1p Plymouth Argyle FC
8.1. - 18:30 Swansea City AFC 2:3p Southampton FC
8.1. - 18:30 Hull City AFC 2:3p Everton FC
8.1. - 18:45 Yeovil Town FC 1:3 AFC Bournemouth
9.1. - 13:30 Luton Town FC 4:0 Harrogate Town AFC
9.1. - 15:00 Liverpool FC 4:1 Shrewsbury Town FC
9.1. - 15:00 Cardiff City FC 2:1p Preston North End FC
9.1. - 15:00 Wolverhampton Wanderers FC 3:0 Sheffield United FC
9.1. - 15:00 Stoke City FC 2:0 Leyton Orient FC
9.1. - 15:00 Charlton Athletic FC 0:1 Norwich City FC
9.1. - 15:00 West Ham United FC 2:0 Leeds United FC
9.1. - 15:00 Tottenham Hotspur FC 3:1 Morecambe FC
9.1. - 18:10 Nottingham Forest FC 1:0 Arsenal FC
10.1. - 20:55 Manchester United FC 1:0 Aston Villa FC
NovějšíPřehled zápasů 14.1. - 17.1.
StaršíPřehled zápasů 28.12. - 30.12.