Přehled zápasů 1.8. - 3.8.

Kliknutím na 'info' zobrazíte předzápasový přehled vybraného utkání.

Statistický přehled každého týmu zobrazíte kliknutím na název týmu.

Čísla na stranách vyjadřují námi vypočítanou pravděpodobnost na lepší výsledek v zápase (jen u ligových soutěží)

Liga mistrů

1.8. - 19:30 Panathinaikos FC 2:2 SC Dnipro-1
1.8. - 20:00 NK Olimpija Ljubljana 2:1 PFC Ludogorets Razgrad
1.8. - 20:00 FC BATE Borisov 3:5 Aris FC Limassol
1.8. - 20:30 ŠK Slovan Bratislava 2:2 HŠK Zrinjski
2.8. - 16:00 FC Astana 0:2 GNK Dinamo Zagreb
2.8. - 18:00 Qarabağ FK 1:1 Raków Częstochowa
2.8. - 19:00 KRC Genk 2:3pk Servette FC
2.8. - 19:00 Maccabi Haifa 4:1p FC Sheriff
2.8. - 19:00 Molde FK 2:0 HJK Helsinki
2.8. - 19:00 BK Häcken 3:4pk KÍ Klaksvík
2.8. - 20:00 FC København 6:3 Breidablik UBK
2.8. - 20:30 Galatasaray AŞ 1:0 FK Žalgiris Vilnius

Konferenční liga

1.8. - 17:00 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola 7:0 SP Tre Penne
1.8. - 19:30 Balzan FC 0:0 FC Neman Grodno
1.8. - 19:30 FC Zimbru Chisinau 0:4 Fenerbahçe SK
1.8. - 20:00 FC Swift Hesperange 3:2 The New Saints FC
1.8. - 20:45 FK Partizani Tirana 4:1 Atlètic Escaldes
1.8. - 21:00 Buducnost Podgorica 3:4 FC Struga Trim-Lum
2.8. - 19:00 AEK Larnaca FC 1:1 FC Torpedo-BelAZ Zhodino
2.8. - 19:30 F91 Dudelange 2:1 Gzira United FC
3.8. - 16:00 FK Tobol Kostanay 1:2 FC Basel 1893
3.8. - 17:00 FC Santa Coloma 3:0p FK Sutjeska Nikšić
3.8. - 17:00 FC Pyunik 0:0 Kalmar FF
3.8. - 17:30 FC Spartak Trnava 4:1 FK Auda Riga
3.8. - 18:00 FC Urartu 2:3 SSC Farul Constanţa
3.8. - 18:00 FK Panevėžys 0:0 Hapoel Beer Sheva FC
3.8. - 18:00 Sabah FK 0:0 FK Rīgas Futbola skola
3.8. - 18:00 MKS Pogoń Szczecin 3:2 Linfield FC
3.8. - 18:00 FC Dinamo Tbilisi 0:0 Hamrun Spartans FC
3.8. - 18:00 FC Aktobe 0:0 FC Torpedo Kutaisi
3.8. - 18:00 FK Kauno Žalgiris 1:2 KKS Lech Poznań
3.8. - 18:00 KuPS Kuopio 3:3 Derry City FC
3.8. - 18:45 Zalaegerszegi TE 1:2 NK Osijek
3.8. - 19:00 CS Petrocub Hînceşti 0:2 Maccabi Tel-Aviv FC
3.8. - 19:00 FC Dila Gori 3:1 FC Vorskla Poltava
3.8. - 19:00 Riga FC 3:1p Kecskeméti TE
3.8. - 19:00 Neftçi PFK 2:0 FK Željezničar
3.8. - 19:00 AC Omonia 4:1 Qäbälä FK
3.8. - 19:00 PFC Levski Sofia 1:0 KF Shkupi 1927
3.8. - 19:00 Sepsi OSK 4:0 PFK CSKA Sofia
3.8. - 19:00 Rosenborg BK 3:2p Crusaders FC
3.8. - 19:05 Bohemians Praha 1905 2:4 FK Bodø/Glimt
3.8. - 19:30 Beitar Jerusalem FC 1:4 PAOK FC
3.8. - 19:30 FC Progrès Niederkorn 2:1p FC Midtjylland
3.8. - 20:00 Adana Demirspor 2:1 CFR 1907 Cluj
3.8. - 20:00 MŠK Žilina 2:5 KAA Gent
3.8. - 20:00 Hammarby IF 1:1 FC Twente
3.8. - 20:00 FK Vojvodina 1:2 APOEL FC
3.8. - 20:00 FK Partizani Tirana 0:2 Beşiktaş JK
3.8. - 20:00 Aarhus Gymnastikforening 1:0 Club Brugge KV
3.8. - 20:00 FC Drita Gjilan 1:2 FC Viktoria Plzeň
3.8. - 20:15 Hibernians FC 6:1 Inter Club d'Escaldes
3.8. - 20:15 Aris Thessaloniki FC 1:0 FC Ararat-Armenia
3.8. - 20:15 HNK Rijeka 6:1 KF Dukagjini Klina
3.8. - 20:30 FCSB 3:2 FK CSKA 1948 Sofia
3.8. - 20:30 NK Maribor 4:3p FC Differdange 03
3.8. - 20:30 FK Borac Banja Luka 1:2 FK Austria Wien
3.8. - 20:30 Larne FC 1:4 KF Ballkani
3.8. - 20:45 Haverfordwest County AFC 1:1p B36 Tórshavn
3.8. - 20:45 FC Luzern 1:1 Djurgardens IF
3.8. - 20:45 Dundalk FC 2:2 KA Akureyri
3.8. - 21:00 Legia Warszawa 3:2 FK Ordabasy Shymkent
3.8. - 21:00 Shamrock Rovers FC 0:2 Ferencvárosi TC
3.8. - 21:00 Debreceni VSC 2:2pk Alashkert FC
3.8. - 21:15 Vitória SC 0:2pk NK Celje
NovějšíPřehled zápasů 4.8. - 7.8.
StaršíPřehled zápasů 3.6. - 4.6.