|
Newcastle United FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 31 | 16 (51.61%) | 4 (12.9%) | 11 (35.48%) |
| Premier League | 2.5.2026 | 16:00 | Newcastle United FC | 3:1 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 18.4.2026 | 16:00 | Newcastle United FC | 1:2 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 22.3.2026 | 13:00 | Newcastle United FC | 1:2 | Sunderland AFC |
| Liga mistrů | 10.3.2026 | 21:00 | Newcastle United FC | 1:1 | FC Barcelona |
| FA Cup | 7.3.2026 | 21:00 | Newcastle United FC | 1:3 | Manchester City FC |
| Premier League | 4.3.2026 | 21:15 | Newcastle United FC | 2:1 | Manchester United FC |
| Premier League | 28.2.2026 | 16:00 | Newcastle United FC | 2:3 | Everton FC |
| Liga mistrů | 24.2.2026 | 21:00 | Newcastle United FC | 3:2 | Qarabağ FK |
| Premier League | 7.2.2026 | 18:30 | Newcastle United FC | 2:3 | Brentford FC |
| Premier League | 25.1.2026 | 15:00 | Newcastle United FC | 0:2 | Aston Villa FC |
| Statistika | Newcastle United FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.87 | 1.45 | 3.32 |
| Branky v 1. poločase | 0.81 | 0.39 | 1.2 |
| xG | 1.7 | 1.4 | 3.1 |
| Střely | 14.81 | 12 | 26.81 |
| Střely na bránu | 5.65 | 4.68 | 10.33 |
| Rohy | 6.61 | 4.97 | 11.58 |
| Žluté karty | 1.61 | 2.77 | 4.38 |
| Červené karty | 0.06 | 0.03 | 0.09 |
| Fauly | 10.58 | 12.13 | 22.71 |
| Držení míče | 52.71% | 47.29% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 16 (51.61%) |
13 (41.94%) |
18 (58.06%) |
20 (64.52%) |
18 (58.06%) |
21 (67.74%) |
6 (19.35%) |
2 (6.45%) |
10 (32.26%) |
20 (64.52%) |
| Soupeř více | 11 (35.48%) |
6 (19.35%) |
13 (41.94%) |
10 (32.26%) |
10 (32.26%) |
8 (25.81%) |
18 (58.06%) |
1 (3.23%) |
21 (67.74%) |
11 (35.48%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Newcastle United FC | 3x (9.68%) |
7x (22.58%) |
14x (45.16%) |
5x (16.13%) |
2x (6.45%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (22.58%) |
9x (29.03%) |
9x (29.03%) |
6x (19.35%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
2x (6.45%) |
7x (22.58%) |
11x (35.48%) |
4x (12.9%) |
5x (16.13%) |
2x (6.45%) |
| Newcastle United FC dá gól | 28x (90.32%) |
| Soupeř dá gól | 24x (77.42%) |
| Oba týmy dají gól | 21x (67.74%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 8x (25.81%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (25.81%) |
| 2 | 5 (16.13%) |
| 3 | 3 (9.68%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (25.81%) |
| 2 | 3 (9.68%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 10 (32.26%) |
| Výhra - remíza | 1 (3.23%) |
| Výhra - prohra | 2 (6.45%) |
| Remíza - výhra | 5 (16.13%) |
| Remíza - remíza | 3 (9.68%) |
| Remíza - prohra | 4 (12.9%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.23%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 5 (16.13%) |
| Počet zápasů | 23 (74.19%) |
| z toho výher | 15 (65.22%) |
| z toho remíz | 4 (17.39%) |
| z toho proher | 4 (17.39%) |
| Počet zápasů | 8 (25.81%) |
| z toho výher | 1 (12.5%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 7 (87.5%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 5 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 2 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 3 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Newcastle United FC | 2x (6.45%) |
29x (93.55%) |
10x (32.26%) |
1x (3.23%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (29.03%) |
22x (70.97%) |
3x (9.68%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
31x (100%) |
31x (100%) |
18x (58.06%) |
1x (3.23%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (16.13%) |
| 2 | 1 (3.23%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (6.45%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |