Go Ahead Eagles - znak

Go Ahead Eagles

Počet zápasů Výher Remíz Proher
22 9 (40.91%) 8 (36.36%) 5 (22.73%)

Poslední zápasy

Eredivisie 23.8.2026 12:15 Go Ahead Eagles 3:1 HFC ADO Den Haag
Eredivisie 8.8.2026 18:45 Go Ahead Eagles 4:1 Willem II Tilburg
Eredivisie 10.5.2026 16:45 Go Ahead Eagles 1:4 PSV Eindhoven
Eredivisie 23.4.2026 18:45 Go Ahead Eagles 0:0 AZ Alkmaar
Eredivisie 5.4.2026 13:45 Go Ahead Eagles 5:0 PEC Zwolle
Eredivisie 15.3.2026 16:45 Go Ahead Eagles 6:0 NAC Breda
Eredivisie 8.3.2026 14:30 Go Ahead Eagles 1:4 FC Twente
Eredivisie 22.2.2026 14:30 Go Ahead Eagles 4:0 Heracles Almelo
Eredivisie 11.2.2026 18:45 Go Ahead Eagles 1:3 SC Heerenveen
Eredivisie 8.2.2026 14:30 Go Ahead Eagles 1:1 SC Telstar

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Go Ahead Eagles Soupeři Celkem
Branky 1.95 1.32 3.27
Branky v 1. poločase 0.82 0.59 1.41
xG 1.59 1.65 3.24
Střely 13.14 15.68 28.82
Střely na bránu 6.05 4.64 10.69
Rohy 5.64 5.45 11.09
Žluté karty 1.18 1.36 2.54
Červené karty 0 0.05 0.05
Fauly 9.27 11.18 20.45
Držení míče 50.77% 49.23% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 9
(40.91%)
7
(31.82%)
10
(45.45%)
8
(36.36%)
12
(54.55%)
11
(50%)
8
(36.36%)
0
(0%)
7
(31.82%)
11
(50%)
Soupeř více 5
(22.73%)
6
(27.27%)
12
(54.55%)
13
(59.09%)
8
(36.36%)
10
(45.45%)
8
(36.36%)
1
(4.55%)
13
(59.09%)
10
(45.45%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Go Ahead Eagles 4x
(18.18%)
6x
(27.27%)
6x
(27.27%)
2x
(9.09%)
2x
(9.09%)
1x
(4.55%)
1x
(4.55%)
Soupeři 7x
(31.82%)
8x
(36.36%)
3x
(13.64%)
1x
(4.55%)
3x
(13.64%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(9.09%)
1x
(4.55%)
4x
(18.18%)
3x
(13.64%)
7x
(31.82%)
4x
(18.18%)
1x
(4.55%)
Go Ahead Eagles dá gól 18x (81.82%)
Soupeř dá gól 15x (68.18%)
Oba týmy dají gól 13x (59.09%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (13.64%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 2 (9.09%)
2 2 (9.09%)
3 2 (9.09%)
4+ 3 (13.64%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 1 (4.55%)
2 1 (4.55%)
3 2 (9.09%)
4+ 1 (4.55%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (27.27%)
Výhra - remíza 1 (4.55%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (13.64%)
Remíza - remíza 5 (22.73%)
Remíza - prohra 1 (4.55%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 2 (9.09%)
Prohra - prohra 4 (18.18%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 10 (45.45%)
z toho výher 7 (70%)
z toho remíz 2 (20%)
z toho proher 1 (10%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 10 (45.45%)
z toho výher 2 (20%)
z toho remíz 4 (40%)
z toho proher 4 (40%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:0 1
2:1 2
3:0 1
3:1 1
4:0 1
4:1 1
5:0 1
6:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 3
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:4 1
1:3 1
1:4 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Go Ahead Eagles 3x
(13.64%)
19x
(86.36%)
7x
(31.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 1x
(4.55%)
21x
(95.45%)
6x
(27.27%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
22x
(100%)
21x
(95.45%)
15x
(68.18%)
3x
(13.64%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (18.18%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (13.64%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)