US Sassuolo Calcio - znak

US Sassuolo Calcio

Počet zápasů Výher Remíz Proher
19 10 (52.63%) 2 (10.53%) 7 (36.84%)

Poslední zápasy

Serie A 29.8.2026 18:30 US Sassuolo Calcio 2:1 Torino FC
Serie A 17.5.2026 20:45 US Sassuolo Calcio 2:3 U.S. Lecce
Serie A 3.5.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 2:0 AC Milan
Serie A 17.4.2026 18:30 US Sassuolo Calcio 2:1 Calcio Como
Serie A 4.4.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 2:1 Cagliari Calcio
Serie A 15.3.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 0:1 Bologna FC
Serie A 1.3.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 2:1 Atalanta BC
Serie A 20.2.2026 20:45 US Sassuolo Calcio 3:0 Hellas Verona FC
Serie A 8.2.2026 18:00 US Sassuolo Calcio 0:5 FC Internazionale Milano
Serie A 25.1.2026 12:30 US Sassuolo Calcio 1:0 US Cremonese

Průměrné statistiky na zápas

Statistika US Sassuolo Calcio Soupeři Celkem
Branky 1.42 1.32 2.74
Branky v 1. poločase 0.79 0.74 1.53
xG 1.3 1.53 2.83
Střely 11.42 13.42 24.84
Střely na bránu 4 4.58 8.58
Rohy 3.95 5.05 9
Žluté karty 2 1.95 3.95
Červené karty 0.11 0.11 0.22
Fauly 11.47 12.84 24.31
Držení míče 47.63% 52.37% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 10
(52.63%)
7
(36.84%)
6
(31.58%)
6
(31.58%)
8
(42.11%)
5
(26.32%)
8
(42.11%)
2
(10.53%)
7
(36.84%)
7
(36.84%)
Soupeř více 7
(36.84%)
7
(36.84%)
13
(68.42%)
12
(63.16%)
8
(42.11%)
11
(57.89%)
6
(31.58%)
2
(10.53%)
8
(42.11%)
12
(63.16%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
US Sassuolo Calcio 5x
(26.32%)
4x
(21.05%)
7x
(36.84%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(21.05%)
10x
(52.63%)
2x
(10.53%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
5x
(26.32%)
2x
(10.53%)
7x
(36.84%)
3x
(15.79%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
US Sassuolo Calcio dá gól 14x (73.68%)
Soupeř dá gól 15x (78.95%)
Oba týmy dají gól 10x (52.63%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (10.53%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (31.58%)
2 3 (15.79%)
3 1 (5.26%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (26.32%)
2 0 (0%)
3 1 (5.26%)
4+ 1 (5.26%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (36.84%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 2 (10.53%)
Remíza - remíza 2 (10.53%)
Remíza - prohra 1 (5.26%)
Prohra - výhra 1 (5.26%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 6 (31.58%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 9 (47.37%)
z toho výher 8 (88.89%)
z toho remíz 1 (11.11%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 10 (52.63%)
z toho výher 2 (20%)
z toho remíz 1 (10%)
z toho proher 7 (70%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 1
2:1 4
3:0 1
3:1 2

Remízy

Skóre Počet
1:1 1
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:3 1
0:5 1
1:2 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
US Sassuolo Calcio 6x
(31.58%)
13x
(68.42%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(10.53%)
17x
(89.47%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
19x
(100%)
18x
(94.74%)
8x
(42.11%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.26%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (15.79%)
2 1 (5.26%)
3 0 (0%)