|
GD Estoril Praia |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 18 | 6 (33.33%) | 5 (27.78%) | 7 (38.89%) |
| Primeira Liga | 22.8.2026 | 19:00 | GD Estoril Praia | 0:2 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 7.8.2026 | 21:15 | GD Estoril Praia | 1:1 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 21:30 | GD Estoril Praia | 1:3 | SL Benfica |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 16:30 | GD Estoril Praia | 0:1 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 12.4.2026 | 21:30 | GD Estoril Praia | 1:3 | FC Porto |
| Primeira Liga | 22.3.2026 | 16:30 | GD Estoril Praia | 1:2 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 7.3.2026 | 21:30 | GD Estoril Praia | 0:0 | Casa Pia AC |
| Primeira Liga | 22.2.2026 | 19:00 | GD Estoril Praia | 3:1 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 7.2.2026 | 19:00 | GD Estoril Praia | 2:2 | CD Tondela |
| Primeira Liga | 24.1.2026 | 21:30 | GD Estoril Praia | 4:2 | Vitória SC |
| Statistika | GD Estoril Praia | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.61 | 1.56 | 3.17 |
| Branky v 1. poločase | 0.72 | 0.94 | 1.66 |
| xG | 1.44 | 1.28 | 2.72 |
| Střely | 12.67 | 10.78 | 23.45 |
| Střely na bránu | 4.56 | 4.56 | 9.12 |
| Rohy | 4.89 | 5.39 | 10.28 |
| Žluté karty | 2.28 | 1.83 | 4.11 |
| Červené karty | 0 | 0 | 0 |
| Fauly | 12.28 | 12.06 | 24.34 |
| Držení míče | 52.61% | 47.39% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 6 (33.33%) |
4 (22.22%) |
10 (55.56%) |
10 (55.56%) |
8 (44.44%) |
9 (50%) |
7 (38.89%) |
0 (0%) |
8 (44.44%) |
10 (55.56%) |
| Soupeř více | 7 (38.89%) |
7 (38.89%) |
8 (44.44%) |
6 (33.33%) |
6 (33.33%) |
9 (50%) |
6 (33.33%) |
0 (0%) |
8 (44.44%) |
6 (33.33%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GD Estoril Praia | 5x (27.78%) |
6x (33.33%) |
1x (5.56%) |
3x (16.67%) |
3x (16.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 2x (11.11%) |
8x (44.44%) |
4x (22.22%) |
4x (22.22%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (5.56%) |
4x (22.22%) |
3x (16.67%) |
1x (5.56%) |
5x (27.78%) |
1x (5.56%) |
3x (16.67%) |
| GD Estoril Praia dá gól | 13x (72.22%) |
| Soupeř dá gól | 16x (88.89%) |
| Oba týmy dají gól | 12x (66.67%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 4x (22.22%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (11.11%) |
| 2 | 3 (16.67%) |
| 3 | 1 (5.56%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (22.22%) |
| 2 | 3 (16.67%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 3 (16.67%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 1 (5.56%) |
| Remíza - výhra | 2 (11.11%) |
| Remíza - remíza | 3 (16.67%) |
| Remíza - prohra | 2 (11.11%) |
| Prohra - výhra | 1 (5.56%) |
| Prohra - remíza | 2 (11.11%) |
| Prohra - prohra | 4 (22.22%) |
| Počet zápasů | 4 (22.22%) |
| z toho výher | 3 (75%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 1 (25%) |
| Počet zápasů | 13 (72.22%) |
| z toho výher | 3 (23.08%) |
| z toho remíz | 4 (30.77%) |
| z toho proher | 6 (46.15%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| 4:1 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| GD Estoril Praia | 2x (11.11%) |
16x (88.89%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 4x (22.22%) |
14x (77.78%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
18x (100%) |
16x (88.89%) |
7x (38.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (5.56%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |