NEC Nijmegen - znak

NEC Nijmegen

Počet zápasů Výher Remíz Proher
19 11 (57.89%) 5 (26.32%) 3 (15.79%)

Poslední zápasy

Eredivisie 2.5.2026 21:00 NEC Nijmegen 1:1 SC Telstar
Eredivisie 12.4.2026 14:30 NEC Nijmegen 1:1 Feyenoord
Eredivisie 22.3.2026 12:15 NEC Nijmegen 2:2 SC Heerenveen
Eredivisie 8.3.2026 20:00 NEC Nijmegen 3:0 FC Volendam
KNVB Beker 3.3.2026 20:00 NEC Nijmegen 3:2 PSV Eindhoven
Eredivisie 28.2.2026 21:00 NEC Nijmegen 2:3 Fortuna Sittard
Eredivisie 11.2.2026 21:00 NEC Nijmegen 1:3 FC Utrecht
Eredivisie 7.2.2026 16:30 NEC Nijmegen 4:1 Heracles Almelo
KNVB Beker 4.2.2026 18:45 NEC Nijmegen 1:0 FC Volendam
Eredivisie 24.1.2026 18:45 NEC Nijmegen 2:1 PEC Zwolle

Průměrné statistiky na zápas

Statistika NEC Nijmegen Soupeři Celkem
Branky 2.42 1.37 3.79
Branky v 1. poločase 0.89 0.89 1.78
xG 1.97 1.26 3.23
Střely 17.16 10.79 27.95
Střely na bránu 6.47 4.68 11.15
Rohy 6 3.58 9.58
Žluté karty 1.47 2.21 3.68
Červené karty 0.05 0.05 0.1
Fauly 9.89 13.26 23.15
Držení míče 55.89% 44.11% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(57.89%)
7
(36.84%)
17
(89.47%)
17
(89.47%)
14
(73.68%)
13
(68.42%)
3
(15.79%)
1
(5.26%)
2
(10.53%)
13
(68.42%)
Soupeř více 3
(15.79%)
6
(31.58%)
2
(10.53%)
2
(10.53%)
5
(26.32%)
5
(26.32%)
9
(47.37%)
1
(5.26%)
15
(78.95%)
5
(26.32%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
NEC Nijmegen 0x
(0%)
4x
(21.05%)
6x
(31.58%)
7x
(36.84%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(31.58%)
6x
(31.58%)
3x
(15.79%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
1x
(5.26%)
3x
(15.79%)
5x
(26.32%)
4x
(21.05%)
4x
(21.05%)
2x
(10.53%)
NEC Nijmegen dá gól 19x (100%)
Soupeř dá gól 13x (68.42%)
Oba týmy dají gól 13x (68.42%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (31.58%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (21.05%)
2 2 (10.53%)
3 4 (21.05%)
4+ 1 (5.26%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 1 (5.26%)
2 2 (10.53%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (36.84%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 4 (21.05%)
Remíza - remíza 1 (5.26%)
Remíza - prohra 1 (5.26%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 4 (21.05%)
Prohra - prohra 2 (10.53%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 13 (68.42%)
z toho výher 10 (76.92%)
z toho remíz 2 (15.38%)
z toho proher 1 (7.69%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 6 (31.58%)
z toho výher 1 (16.67%)
z toho remíz 3 (50%)
z toho proher 2 (33.33%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 1
2:1 2
3:0 3
3:1 1
3:2 1
4:1 1
5:0 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 2
2:2 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
1:3 1
2:3 1
3:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
NEC Nijmegen 0x
(0%)
19x
(100%)
9x
(47.37%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(26.32%)
14x
(73.68%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
19x
(100%)
19x
(100%)
11x
(57.89%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (26.32%)
2 1 (5.26%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)