|
RTS Widzew Łódź |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 16 | 7 (43.75%) | 4 (25%) | 5 (31.25%) |
| Ekstraklasa | 30.8.2026 | 20:15 | RTS Widzew Łódź | 2:3 | KKS Lech Poznań |
| Ekstraklasa | 15.8.2026 | 20:15 | RTS Widzew Łódź | 1:2 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 26.7.2026 | 17:30 | RTS Widzew Łódź | 2:2 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 23.5.2026 | 17:30 | RTS Widzew Łódź | 2:1 | Piast Gliwice |
| Ekstraklasa | 9.5.2026 | 14:45 | RTS Widzew Łódź | 3:1 | KS Lechia Gdańsk |
| Ekstraklasa | 26.4.2026 | 14:45 | RTS Widzew Łódź | 2:0 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 11.4.2026 | 14:45 | RTS Widzew Łódź | 1:0 | LKS Termalica Bruk-Bet Nieciecza |
| Ekstraklasa | 22.3.2026 | 17:30 | RTS Widzew Łódź | 0:0 | KS Górnik Zabrze |
| Ekstraklasa | 7.3.2026 | 20:15 | RTS Widzew Łódź | 2:1 | KKS Lech Poznań |
| Ekstraklasa | 20.2.2026 | 20:30 | RTS Widzew Łódź | 0:0 | MKS Cracovia Kraków |
| Statistika | RTS Widzew Łódź | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.44 | 1.25 | 2.69 |
| Branky v 1. poločase | 0.81 | 0.63 | 1.44 |
| xG | 1.53 | 1.42 | 2.95 |
| Střely | 14 | 12.44 | 26.44 |
| Střely na bránu | 4.06 | 4.06 | 8.12 |
| Rohy | 4.94 | 4.06 | 9 |
| Žluté karty | 2.63 | 2.19 | 4.82 |
| Červené karty | 0.13 | 0.06 | 0.19 |
| Fauly | 11.81 | 13.69 | 25.5 |
| Držení míče | 46.25% | 53.75% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 7 (43.75%) |
6 (37.5%) |
9 (56.25%) |
9 (56.25%) |
5 (31.25%) |
5 (31.25%) |
9 (56.25%) |
2 (12.5%) |
3 (18.75%) |
6 (37.5%) |
| Soupeř více | 5 (31.25%) |
4 (25%) |
7 (43.75%) |
5 (31.25%) |
7 (43.75%) |
8 (50%) |
4 (25%) |
1 (6.25%) |
10 (62.5%) |
10 (62.5%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RTS Widzew Łódź | 3x (18.75%) |
5x (31.25%) |
6x (37.5%) |
2x (12.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 5x (31.25%) |
5x (31.25%) |
3x (18.75%) |
3x (18.75%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (12.5%) |
2x (12.5%) |
3x (18.75%) |
3x (18.75%) |
4x (25%) |
2x (12.5%) |
0x (0%) |
| RTS Widzew Łódź dá gól | 13x (81.25%) |
| Soupeř dá gól | 11x (68.75%) |
| Oba týmy dají gól | 10x (62.5%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (18.75%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (25%) |
| 2 | 3 (18.75%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (18.75%) |
| 2 | 2 (12.5%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 5 (31.25%) |
| Výhra - remíza | 1 (6.25%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 2 (12.5%) |
| Remíza - remíza | 3 (18.75%) |
| Remíza - prohra | 1 (6.25%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 4 (25%) |
| Počet zápasů | 8 (50%) |
| z toho výher | 6 (75%) |
| z toho remíz | 1 (12.5%) |
| z toho proher | 1 (12.5%) |
| Počet zápasů | 6 (37.5%) |
| z toho výher | 1 (16.67%) |
| z toho remíz | 1 (16.67%) |
| z toho proher | 4 (66.67%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RTS Widzew Łódź | 2x (12.5%) |
14x (87.5%) |
2x (12.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 1x (6.25%) |
15x (93.75%) |
2x (12.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
16x (100%) |
15x (93.75%) |
8x (50%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (12.5%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (6.25%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |