Hellas Verona FC - znak

Hellas Verona FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
19 1 (5.26%) 6 (31.58%) 12 (63.16%)

Poslední zápasy

Serie A 10.5.2026 12:30 Hellas Verona FC 0:1 Calcio Como
Serie A 25.4.2026 20:45 Hellas Verona FC 0:0 U.S. Lecce
Serie A 19.4.2026 15:00 Hellas Verona FC 0:1 AC Milan
Serie A 4.4.2026 18:00 Hellas Verona FC 0:1 ACF Fiorentina
Serie A 15.3.2026 12:30 Hellas Verona FC 0:2 Genoa CFC
Serie A 28.2.2026 18:00 Hellas Verona FC 1:2 SSC Napoli
Serie A 6.2.2026 20:45 Hellas Verona FC 0:0 AC Pisa 1909
Serie A 26.1.2026 20:45 Hellas Verona FC 1:3 Udinese Calcio
Serie A 15.1.2026 18:30 Hellas Verona FC 2:3 Bologna FC
Serie A 11.1.2026 18:00 Hellas Verona FC 0:1 SS Lazio

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Hellas Verona FC Soupeři Celkem
Branky 0.68 1.42 2.1
Branky v 1. poločase 0.37 0.58 0.95
xG 1.28 1.32 2.6
Střely 11.37 11.89 23.26
Střely na bránu 4 4 8
Rohy 4.79 3.95 8.74
Žluté karty 2.05 1.95 4
Červené karty 0.05 0.05 0.1
Fauly 14.84 9.58 24.42
Držení míče 43.05% 56.95% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 1
(5.26%)
2
(10.53%)
8
(42.11%)
8
(42.11%)
6
(31.58%)
9
(47.37%)
9
(47.37%)
0
(0%)
14
(73.68%)
4
(21.05%)
Soupeř více 12
(63.16%)
6
(31.58%)
10
(52.63%)
8
(42.11%)
10
(52.63%)
6
(31.58%)
7
(36.84%)
0
(0%)
4
(21.05%)
14
(73.68%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Hellas Verona FC 10x
(52.63%)
6x
(31.58%)
2x
(10.53%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(15.79%)
8x
(42.11%)
5x
(26.32%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(15.79%)
5x
(26.32%)
3x
(15.79%)
4x
(21.05%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
Hellas Verona FC dá gól 9x (47.37%)
Soupeř dá gól 16x (84.21%)
Oba týmy dají gól 9x (47.37%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (10.53%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 0 (0%)
2 1 (5.26%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 9 (47.37%)
2 2 (10.53%)
3 1 (5.26%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 1 (5.26%)
Výhra - remíza 1 (5.26%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 0 (0%)
Remíza - remíza 4 (21.05%)
Remíza - prohra 7 (36.84%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (5.26%)
Prohra - prohra 5 (26.32%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 3 (15.79%)
z toho výher 1 (33.33%)
z toho remíz 1 (33.33%)
z toho proher 1 (33.33%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 13 (68.42%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 2 (15.38%)
z toho proher 11 (84.62%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
3:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 2
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 5
0:2 1
0:3 1
1:2 3
1:3 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Hellas Verona FC 6x
(31.58%)
13x
(68.42%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(21.05%)
15x
(78.95%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
19x
(100%)
17x
(89.47%)
4x
(21.05%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (10.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (10.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)