RC Strasbourg - znak

RC Strasbourg

Počet zápasů Výher Remíz Proher
23 11 (47.83%) 6 (26.09%) 6 (26.09%)

Poslední zápasy

Ligue 1 12.9.2026 17:15 RC Strasbourg 1:1 AS Monaco FC
Ligue 1 29.8.2026 17:15 RC Strasbourg 2:1 RC Lens
Ligue 1 17.5.2026 21:00 RC Strasbourg 5:4 AS Monaco FC
Konferenční liga 7.5.2026 21:00 RC Strasbourg 0:1 Rayo Vallecano de Madrid
Ligue 1 3.5.2026 17:15 RC Strasbourg 1:2 Toulouse FC
Ligue 1 19.4.2026 17:15 RC Strasbourg 0:3 Stade Rennais FC
Konferenční liga 16.4.2026 21:00 RC Strasbourg 4:0 1. FSV Mainz 05
Ligue 1 4.4.2026 17:00 RC Strasbourg 3:1 OGC Nice
Konferenční liga 19.3.2026 21:00 RC Strasbourg 1:1 HNK Rijeka
Ligue 1 15.3.2026 15:00 RC Strasbourg 0:0 Paris FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika RC Strasbourg Soupeři Celkem
Branky 1.83 1.13 2.96
Branky v 1. poločase 0.7 0.52 1.22
xG 1.47 1.34 2.81
Střely 12.43 12.26 24.69
Střely na bránu 5.04 3.87 8.91
Rohy 4.87 4.65 9.52
Žluté karty 1.3 2 3.3
Červené karty 0 0.09 0.09
Fauly 9.39 12.43 21.82
Držení míče 53.78% 46.22% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(47.83%)
8
(34.78%)
13
(56.52%)
12
(52.17%)
12
(52.17%)
11
(47.83%)
4
(17.39%)
0
(0%)
5
(21.74%)
15
(65.22%)
Soupeř více 6
(26.09%)
6
(26.09%)
10
(43.48%)
11
(47.83%)
7
(30.43%)
12
(52.17%)
13
(56.52%)
2
(8.7%)
17
(73.91%)
7
(30.43%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
RC Strasbourg 4x
(17.39%)
8x
(34.78%)
4x
(17.39%)
4x
(17.39%)
1x
(4.35%)
2x
(8.7%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(26.09%)
11x
(47.83%)
4x
(17.39%)
1x
(4.35%)
1x
(4.35%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(8.7%)
1x
(4.35%)
5x
(21.74%)
9x
(39.13%)
4x
(17.39%)
1x
(4.35%)
1x
(4.35%)
RC Strasbourg dá gól 19x (82.61%)
Soupeř dá gól 17x (73.91%)
Oba týmy dají gól 15x (65.22%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 1x (4.35%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (17.39%)
2 4 (17.39%)
3 1 (4.35%)
4+ 2 (8.7%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (21.74%)
2 0 (0%)
3 1 (4.35%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (26.09%)
Výhra - remíza 1 (4.35%)
Výhra - prohra 1 (4.35%)
Remíza - výhra 2 (8.7%)
Remíza - remíza 4 (17.39%)
Remíza - prohra 3 (13.04%)
Prohra - výhra 3 (13.04%)
Prohra - remíza 1 (4.35%)
Prohra - prohra 2 (8.7%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 13 (56.52%)
z toho výher 8 (61.54%)
z toho remíz 2 (15.38%)
z toho proher 3 (23.08%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 8 (34.78%)
z toho výher 3 (37.5%)
z toho remíz 2 (25%)
z toho proher 3 (37.5%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:0 1
2:1 3
3:0 1
3:1 3
4:0 1
5:0 1
5:4 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:3 1
1:2 4

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RC Strasbourg 4x
(17.39%)
19x
(82.61%)
3x
(13.04%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(39.13%)
14x
(60.87%)
5x
(21.74%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
23x
(100%)
21x
(91.3%)
7x
(30.43%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (17.39%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (17.39%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)