FC Porto - znak

FC Porto

Počet zápasů Výher Remíz Proher
27 21 (77.78%) 5 (18.52%) 1 (3.7%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 2.5.2026 21:30 FC Porto 1:0 Alverca
Taça de Portugal 22.4.2026 21:45 FC Porto 0:0 Sporting CP
Primeira Liga 19.4.2026 21:30 FC Porto 2:0 CD Tondela
Evropská liga 9.4.2026 21:00 FC Porto 1:1 Nottingham Forest FC
Primeira Liga 4.4.2026 21:30 FC Porto 2:2 FC Famalicão
Evropská liga 19.3.2026 21:00 FC Porto 2:0 VfB Stuttgart
Primeira Liga 15.3.2026 21:30 FC Porto 3:0 Moreirense FC
Primeira Liga 27.2.2026 19:45 FC Porto 3:1 FC Arouca
Primeira Liga 22.2.2026 21:30 FC Porto 1:0 Rio Ave FC
Primeira Liga 9.2.2026 21:45 FC Porto 1:1 Sporting CP

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Porto Soupeři Celkem
Branky 2 0.52 2.52
Branky v 1. poločase 1.15 0.19 1.34
xG 1.61 0.93 2.54
Střely 14.44 8.41 22.85
Střely na bránu 5.11 2.56 7.67
Rohy 5.44 3.33 8.77
Žluté karty 2.15 2.78 4.93
Červené karty 0.04 0.11 0.15
Fauly 13.7 12.44 26.14
Držení míče 54.19% 45.81% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 21
(77.78%)
19
(70.37%)
20
(74.07%)
18
(66.67%)
20
(74.07%)
21
(77.78%)
7
(25.93%)
1
(3.7%)
19
(70.37%)
18
(66.67%)
Soupeř více 1
(3.7%)
0
(0%)
7
(25.93%)
6
(22.22%)
4
(14.81%)
4
(14.81%)
15
(55.56%)
3
(11.11%)
8
(29.63%)
6
(22.22%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Porto 2x
(7.41%)
8x
(29.63%)
7x
(25.93%)
8x
(29.63%)
2x
(7.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 16x
(59.26%)
9x
(33.33%)
1x
(3.7%)
1x
(3.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(7.41%)
5x
(18.52%)
5x
(18.52%)
8x
(29.63%)
6x
(22.22%)
1x
(3.7%)
0x
(0%)
FC Porto dá gól 25x (92.59%)
Soupeř dá gól 11x (40.74%)
Oba týmy dají gól 11x (40.74%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 1x (3.7%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 8 (29.63%)
2 6 (22.22%)
3 6 (22.22%)
4+ 1 (3.7%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 0 (0%)
2 1 (3.7%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 18 (66.67%)
Výhra - remíza 1 (3.7%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (11.11%)
Remíza - remíza 4 (14.81%)
Remíza - prohra 1 (3.7%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 0 (0%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 24 (88.89%)
z toho výher 20 (83.33%)
z toho remíz 3 (12.5%)
z toho proher 1 (4.17%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 1 (3.7%)
z toho výher 1 (100%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 0 (0%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 3
2:1 3
3:0 5
3:1 3
4:0 1
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 2
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
1:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Porto 2x
(7.41%)
25x
(92.59%)
7x
(25.93%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 17x
(62.96%)
10x
(37.04%)
1x
(3.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
27x
(100%)
25x
(92.59%)
3x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 13 (48.15%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (3.7%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)