|
Legia Warszawa |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 21 | 10 (47.62%) | 6 (28.57%) | 5 (23.81%) |
| Ekstraklasa | 28.8.2026 | 20:30 | Legia Warszawa | 1:1 | WKS Śląsk Wrocław |
| Ekstraklasa | 14.8.2026 | 20:30 | Legia Warszawa | 5:0 | RKS Radomiak Radom |
| Ekstraklasa | 2.8.2026 | 14:45 | Legia Warszawa | 3:1 | Zagłębie Lubin |
| Ekstraklasa | 23.5.2026 | 17:30 | Legia Warszawa | 4:0 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 1.5.2026 | 20:30 | Legia Warszawa | 1:0 | RTS Widzew Łódź |
| Ekstraklasa | 17.4.2026 | 20:30 | Legia Warszawa | 1:0 | Zagłębie Lubin |
| Ekstraklasa | 11.4.2026 | 20:15 | Legia Warszawa | 1:1 | KS Górnik Zabrze |
| Ekstraklasa | 22.3.2026 | 20:15 | Legia Warszawa | 1:1 | Raków Częstochowa |
| Ekstraklasa | 8.3.2026 | 20:15 | Legia Warszawa | 1:0 | MKS Cracovia Kraków |
| Ekstraklasa | 21.2.2026 | 20:30 | Legia Warszawa | 2:1 | Wisła Płock SA |
| Statistika | Legia Warszawa | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.57 | 0.76 | 2.33 |
| Branky v 1. poločase | 0.62 | 0.38 | 1 |
| xG | 1.86 | 1.18 | 3.04 |
| Střely | 16.19 | 10.1 | 26.29 |
| Střely na bránu | 5.05 | 2.95 | 8 |
| Rohy | 6.14 | 3.1 | 9.24 |
| Žluté karty | 1.71 | 2 | 3.71 |
| Červené karty | 0 | 0 | 0 |
| Fauly | 14.33 | 11.95 | 26.28 |
| Držení míče | 55.1% | 44.9% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 10 (47.62%) |
8 (38.1%) |
17 (80.95%) |
17 (80.95%) |
13 (61.9%) |
17 (80.95%) |
5 (23.81%) |
0 (0%) |
14 (66.67%) |
15 (71.43%) |
| Soupeř více | 5 (23.81%) |
7 (33.33%) |
4 (19.05%) |
4 (19.05%) |
6 (28.57%) |
2 (9.52%) |
12 (57.14%) |
0 (0%) |
5 (23.81%) |
6 (28.57%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Legia Warszawa | 5x (23.81%) |
9x (42.86%) |
2x (9.52%) |
1x (4.76%) |
3x (14.29%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (38.1%) |
10x (47.62%) |
3x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (9.52%) |
7x (33.33%) |
3x (14.29%) |
3x (14.29%) |
3x (14.29%) |
3x (14.29%) |
0x (0%) |
| Legia Warszawa dá gól | 16x (76.19%) |
| Soupeř dá gól | 13x (61.9%) |
| Oba týmy dají gól | 10x (47.62%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 1x (4.76%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (23.81%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 2 (9.52%) |
| 4+ | 2 (9.52%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (23.81%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 8 (38.1%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 2 (9.52%) |
| Remíza - remíza | 3 (14.29%) |
| Remíza - prohra | 1 (4.76%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 3 (14.29%) |
| Prohra - prohra | 4 (19.05%) |
| Počet zápasů | 10 (47.62%) |
| z toho výher | 9 (90%) |
| z toho remíz | 1 (10%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 9 (42.86%) |
| z toho výher | 1 (11.11%) |
| z toho remíz | 3 (33.33%) |
| z toho proher | 5 (55.56%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 2 |
| 5:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 1:2 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Legia Warszawa | 0x (0%) |
21x (100%) |
7x (33.33%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (38.1%) |
13x (61.9%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
21x (100%) |
21x (100%) |
10x (47.62%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (28.57%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |