Rio Ave FC - znak

Rio Ave FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
18 3 (16.67%) 5 (27.78%) 10 (55.56%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 28.8.2026 21:15 Rio Ave FC 0:4 Sporting CP
Primeira Liga 15.8.2026 21:30 Rio Ave FC 0:2 FC Porto
Primeira Liga 11.5.2026 21:15 Rio Ave FC 1:4 Sporting CP
Primeira Liga 3.5.2026 21:30 Rio Ave FC 0:0 Gil Vicente FC
Primeira Liga 17.4.2026 21:45 Rio Ave FC 2:2 AVS Futebol SAD
Primeira Liga 4.4.2026 19:00 Rio Ave FC 1:2 Alverca
Primeira Liga 15.3.2026 19:00 Rio Ave FC 2:1 Estrela Amadora
Primeira Liga 1.3.2026 21:30 Rio Ave FC 0:0 FC Famalicão
Primeira Liga 16.2.2026 21:15 Rio Ave FC 1:2 Moreirense FC
Primeira Liga 31.1.2026 19:00 Rio Ave FC 0:3 FC Arouca

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Rio Ave FC Soupeři Celkem
Branky 0.89 1.89 2.78
Branky v 1. poločase 0.5 1.17 1.67
xG 1.24 1.69 2.93
Střely 11.61 15 26.61
Střely na bránu 3.44 5.22 8.66
Rohy 4.94 5.89 10.83
Žluté karty 2.11 1.83 3.94
Červené karty 0.28 0.06 0.34
Fauly 11.11 13.67 24.78
Držení míče 46.67% 53.33% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 3
(16.67%)
3
(16.67%)
8
(44.44%)
6
(33.33%)
6
(33.33%)
5
(27.78%)
9
(50%)
3
(16.67%)
6
(33.33%)
6
(33.33%)
Soupeř více 10
(55.56%)
9
(50%)
10
(55.56%)
10
(55.56%)
10
(55.56%)
9
(50%)
7
(38.89%)
0
(0%)
10
(55.56%)
12
(66.67%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Rio Ave FC 9x
(50%)
4x
(22.22%)
3x
(16.67%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(16.67%)
4x
(22.22%)
6x
(33.33%)
2x
(11.11%)
3x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
3x
(16.67%)
6x
(33.33%)
5x
(27.78%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
Rio Ave FC dá gól 9x (50%)
Soupeř dá gól 15x (83.33%)
Oba týmy dají gól 8x (44.44%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (11.11%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 1 (5.56%)
2 1 (5.56%)
3 1 (5.56%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (16.67%)
2 2 (11.11%)
3 3 (16.67%)
4+ 2 (11.11%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 2 (11.11%)
Výhra - remíza 1 (5.56%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 1 (5.56%)
Remíza - remíza 4 (22.22%)
Remíza - prohra 1 (5.56%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 9 (50%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 7 (38.89%)
z toho výher 3 (42.86%)
z toho remíz 3 (42.86%)
z toho proher 1 (14.29%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 9 (50%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 9 (100%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:1 1
3:0 1
3:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 1
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 2
0:3 2
0:4 2
1:2 2
1:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Rio Ave FC 7x
(38.89%)
11x
(61.11%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 1x
(5.56%)
17x
(94.44%)
3x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
18x
(100%)
18x
(100%)
8x
(44.44%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (33.33%)
2 2 (11.11%)
3 0 (0%)