|
Olympique Lyonnais |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 22 | 17 (77.27%) | 1 (4.55%) | 4 (18.18%) |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 20:45 | Olympique Lyonnais | 4:2 | Stade Rennais FC |
| Ligue 1 | 25.4.2026 | 15:00 | Olympique Lyonnais | 3:2 | AJ Auxerre |
| Ligue 1 | 12.4.2026 | 20:45 | Olympique Lyonnais | 2:0 | FC Lorient |
| Ligue 1 | 22.3.2026 | 15:00 | Olympique Lyonnais | 1:2 | AS Monaco FC |
| Evropská liga | 19.3.2026 | 18:45 | Olympique Lyonnais | 0:2 | RC Celta de Vigo |
| Ligue 1 | 8.3.2026 | 20:45 | Olympique Lyonnais | 1:1 | Paris FC |
| Ligue 1 | 15.2.2026 | 20:45 | Olympique Lyonnais | 2:0 | OGC Nice |
| Ligue 1 | 1.2.2026 | 15:00 | Olympique Lyonnais | 1:0 | Lille OSC |
| Evropská liga | 29.1.2026 | 21:00 | Olympique Lyonnais | 4:2 | PAOK FC |
| Ligue 1 | 18.1.2026 | 20:45 | Olympique Lyonnais | 2:1 | Stade Brestois 29 |
| Statistika | Olympique Lyonnais | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.91 | 0.86 | 2.77 |
| Branky v 1. poločase | 0.82 | 0.32 | 1.14 |
| xG | 1.58 | 1.18 | 2.76 |
| Střely | 14.18 | 10.36 | 24.54 |
| Střely na bránu | 4.95 | 3.68 | 8.63 |
| Rohy | 5.27 | 3.68 | 8.95 |
| Žluté karty | 1.45 | 2.18 | 3.63 |
| Červené karty | 0.18 | 0.23 | 0.41 |
| Fauly | 12.73 | 13.09 | 25.82 |
| Držení míče | 56.36% | 43.64% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 17 (77.27%) |
10 (45.45%) |
15 (68.18%) |
14 (63.64%) |
13 (59.09%) |
16 (72.73%) |
5 (22.73%) |
3 (13.64%) |
9 (40.91%) |
17 (77.27%) |
| Soupeř více | 4 (18.18%) |
1 (4.55%) |
7 (31.82%) |
6 (27.27%) |
7 (31.82%) |
4 (18.18%) |
13 (59.09%) |
5 (22.73%) |
12 (54.55%) |
4 (18.18%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olympique Lyonnais | 1x (4.55%) |
7x (31.82%) |
9x (40.91%) |
3x (13.64%) |
2x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 11x (50%) |
4x (18.18%) |
6x (27.27%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
4x (18.18%) |
7x (31.82%) |
7x (31.82%) |
0x (0%) |
2x (9.09%) |
2x (9.09%) |
| Olympique Lyonnais dá gól | 21x (95.45%) |
| Soupeř dá gól | 11x (50%) |
| Oba týmy dají gól | 10x (45.45%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 4x (18.18%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (36.36%) |
| 2 | 7 (31.82%) |
| 3 | 2 (9.09%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (13.64%) |
| 2 | 1 (4.55%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 8 (36.36%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 2 (9.09%) |
| Remíza - výhra | 9 (40.91%) |
| Remíza - remíza | 1 (4.55%) |
| Remíza - prohra | 1 (4.55%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 1 (4.55%) |
| Počet zápasů | 16 (72.73%) |
| z toho výher | 14 (87.5%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 2 (12.5%) |
| Počet zápasů | 6 (27.27%) |
| z toho výher | 3 (50%) |
| z toho remíz | 1 (16.67%) |
| z toho proher | 2 (33.33%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 4:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:2 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olympique Lyonnais | 5x (22.73%) |
17x (77.27%) |
5x (22.73%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (36.36%) |
14x (63.64%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
22x (100%) |
21x (95.45%) |
7x (31.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (22.73%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (9.09%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |