|
RC Lens |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 18 | 15 (83.33%) | 0 (0%) | 3 (16.67%) |
| Ligue 1 | 13.5.2026 | 21:00 | RC Lens | 0:2 | Paris Saint-Germain |
| Ligue 1 | 8.5.2026 | 20:45 | RC Lens | 1:0 | FC Nantes |
| Ligue 1 | 17.4.2026 | 20:45 | RC Lens | 3:2 | Toulouse FC |
| Ligue 1 | 20.3.2026 | 20:45 | RC Lens | 5:1 | Angers SCO |
| Ligue 1 | 8.3.2026 | 15:00 | RC Lens | 3:0 | FC Metz |
| Ligue 1 | 21.2.2026 | 17:00 | RC Lens | 2:3 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 7.2.2026 | 17:00 | RC Lens | 3:1 | Stade Rennais FC |
| Ligue 1 | 30.1.2026 | 20:45 | RC Lens | 1:0 | Le Havre AC |
| Ligue 1 | 17.1.2026 | 17:00 | RC Lens | 1:0 | AJ Auxerre |
| Ligue 1 | 14.12.2025 | 17:15 | RC Lens | 2:0 | OGC Nice |
| Statistika | RC Lens | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.17 | 0.72 | 2.89 |
| Branky v 1. poločase | 0.78 | 0.44 | 1.22 |
| xG | 1.98 | 1.09 | 3.07 |
| Střely | 18.61 | 10.22 | 28.83 |
| Střely na bránu | 6.44 | 2.56 | 9 |
| Rohy | 6.72 | 4.11 | 10.83 |
| Žluté karty | 1.39 | 2.06 | 3.45 |
| Červené karty | 0.11 | 0.22 | 0.33 |
| Fauly | 12.72 | 12.17 | 24.89 |
| Držení míče | 51.94% | 48.06% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 15 (83.33%) |
8 (44.44%) |
14 (77.78%) |
13 (72.22%) |
17 (94.44%) |
13 (72.22%) |
4 (22.22%) |
1 (5.56%) |
9 (50%) |
11 (61.11%) |
| Soupeř více | 3 (16.67%) |
4 (22.22%) |
4 (22.22%) |
5 (27.78%) |
0 (0%) |
4 (22.22%) |
9 (50%) |
3 (16.67%) |
7 (38.89%) |
7 (38.89%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RC Lens | 2x (11.11%) |
4x (22.22%) |
4x (22.22%) |
6x (33.33%) |
1x (5.56%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (50%) |
6x (33.33%) |
2x (11.11%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
5x (27.78%) |
2x (11.11%) |
5x (27.78%) |
3x (16.67%) |
2x (11.11%) |
1x (5.56%) |
| RC Lens dá gól | 16x (88.89%) |
| Soupeř dá gól | 9x (50%) |
| Oba týmy dají gól | 7x (38.89%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 2x (11.11%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (38.89%) |
| 2 | 3 (16.67%) |
| 3 | 3 (16.67%) |
| 4+ | 2 (11.11%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (11.11%) |
| 2 | 1 (5.56%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 7 (38.89%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 1 (5.56%) |
| Remíza - výhra | 6 (33.33%) |
| Remíza - remíza | 0 (0%) |
| Remíza - prohra | 0 (0%) |
| Prohra - výhra | 2 (11.11%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 2 (11.11%) |
| Počet zápasů | 12 (66.67%) |
| z toho výher | 11 (91.67%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 1 (8.33%) |
| Počet zápasů | 6 (33.33%) |
| z toho výher | 4 (66.67%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 2 (33.33%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RC Lens | 0x (0%) |
18x (100%) |
8x (44.44%) |
1x (5.56%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (44.44%) |
10x (55.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
18x (100%) |
18x (100%) |
7x (38.89%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (38.89%) |
| 2 | 2 (11.11%) |
| 3 | 1 (5.56%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |