CD Santa Clara - znak

CD Santa Clara

Počet zápasů Výher Remíz Proher
21 8 (38.1%) 4 (19.05%) 9 (42.86%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 11.5.2026 21:15 CD Santa Clara 2:0 CD Nacional
Primeira Liga 26.4.2026 19:00 CD Santa Clara 2:1 SC Braga
Primeira Liga 11.4.2026 19:00 CD Santa Clara 0:2 Rio Ave FC
Primeira Liga 21.3.2026 19:00 CD Santa Clara 1:0 Gil Vicente FC
Primeira Liga 8.3.2026 21:30 CD Santa Clara 2:0 Vitória SC
Primeira Liga 13.2.2026 19:30 CD Santa Clara 1:2 SL Benfica
Primeira Liga 31.1.2026 16:30 CD Santa Clara 2:4 GD Estoril Praia
Primeira Liga 18.1.2026 16:30 CD Santa Clara 0:1 FC Famalicão
Primeira Liga 4.1.2026 19:00 CD Santa Clara 0:1 FC Porto
Primeira Liga 21.12.2025 21:30 CD Santa Clara 0:0 FC Arouca

Průměrné statistiky na zápas

Statistika CD Santa Clara Soupeři Celkem
Branky 1.05 1 2.05
Branky v 1. poločase 0.43 0.48 0.91
xG 1.34 1.07 2.41
Střely 11.48 8.48 19.96
Střely na bránu 3.62 3 6.62
Rohy 5.14 4.1 9.24
Žluté karty 3 3.05 6.05
Červené karty 0.24 0.05 0.29
Fauly 16.76 14.52 31.28
Držení míče 48.86% 51.14% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 8
(38.1%)
4
(19.05%)
15
(71.43%)
14
(66.67%)
15
(71.43%)
9
(42.86%)
7
(33.33%)
3
(14.29%)
13
(61.9%)
13
(61.9%)
Soupeř více 9
(42.86%)
4
(19.05%)
6
(28.57%)
5
(23.81%)
6
(28.57%)
8
(38.1%)
8
(38.1%)
0
(0%)
7
(33.33%)
8
(38.1%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
CD Santa Clara 7x
(33.33%)
6x
(28.57%)
8x
(38.1%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(42.86%)
5x
(23.81%)
6x
(28.57%)
0x
(0%)
1x
(4.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(14.29%)
5x
(23.81%)
5x
(23.81%)
6x
(28.57%)
1x
(4.76%)
0x
(0%)
1x
(4.76%)
CD Santa Clara dá gól 14x (66.67%)
Soupeř dá gól 12x (57.14%)
Oba týmy dají gól 8x (38.1%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (9.52%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (19.05%)
2 4 (19.05%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (33.33%)
2 2 (9.52%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 4 (19.05%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (14.29%)
Remíza - remíza 4 (19.05%)
Remíza - prohra 6 (28.57%)
Prohra - výhra 1 (4.76%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 3 (14.29%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 9 (42.86%)
z toho výher 7 (77.78%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 2 (22.22%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 9 (42.86%)
z toho výher 1 (11.11%)
z toho remíz 1 (11.11%)
z toho proher 7 (77.78%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 4
2:1 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 1
1:2 4
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
CD Santa Clara 5x
(23.81%)
16x
(76.19%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 11x
(52.38%)
10x
(47.62%)
2x
(9.52%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
21x
(100%)
17x
(80.95%)
3x
(14.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (9.52%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (4.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)