Hamburger SV - znak

Hamburger SV

Počet zápasů Výher Remíz Proher
17 6 (35.29%) 7 (41.18%) 4 (23.53%)

Poslední zápasy

Bundesliga 10.5.2026 15:30 Hamburger SV 3:2 SC Freiburg
Bundesliga 25.4.2026 18:30 Hamburger SV 1:2 TSG 1899 Hoffenheim
Bundesliga 4.4.2026 15:30 Hamburger SV 1:1 FC Augsburg
Bundesliga 14.3.2026 18:30 Hamburger SV 1:1 1. FC Köln
Bundesliga 4.3.2026 20:30 Hamburger SV 0:1 Bayer 04 Leverkusen
Bundesliga 1.3.2026 19:30 Hamburger SV 1:2 RB Leipzig
Bundesliga 14.2.2026 15:30 Hamburger SV 3:2 1. FC Union Berlin
Bundesliga 31.1.2026 18:30 Hamburger SV 2:2 FC Bayern München
Bundesliga 17.1.2026 15:30 Hamburger SV 0:0 VfL Borussia Mönchengladbach
Bundesliga 20.12.2025 15:30 Hamburger SV 1:1 Eintracht Frankfurt

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Hamburger SV Soupeři Celkem
Branky 1.47 1.18 2.65
Branky v 1. poločase 0.71 0.65 1.36
xG 1.54 1.42 2.96
Střely 14.18 12.59 26.77
Střely na bránu 5 3.71 8.71
Rohy 3.88 5.94 9.82
Žluté karty 2.12 2.88 5
Červené karty 0.12 0 0.12
Fauly 12 12.53 24.53
Držení míče 46% 54% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 6
(35.29%)
4
(23.53%)
9
(52.94%)
9
(52.94%)
9
(52.94%)
4
(23.53%)
4
(23.53%)
2
(11.76%)
7
(41.18%)
6
(35.29%)
Soupeř více 4
(23.53%)
4
(23.53%)
8
(47.06%)
6
(35.29%)
7
(41.18%)
12
(70.59%)
10
(58.82%)
0
(0%)
9
(52.94%)
11
(64.71%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Hamburger SV 4x
(23.53%)
6x
(35.29%)
3x
(17.65%)
3x
(17.65%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(17.65%)
8x
(47.06%)
6x
(35.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(11.76%)
2x
(11.76%)
4x
(23.53%)
4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
Hamburger SV dá gól 13x (76.47%)
Soupeř dá gól 14x (82.35%)
Oba týmy dají gól 12x (70.59%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (23.53%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (29.41%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 1 (5.88%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (23.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 4 (23.53%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 1 (5.88%)
Remíza - remíza 6 (35.29%)
Remíza - prohra 2 (11.76%)
Prohra - výhra 1 (5.88%)
Prohra - remíza 1 (5.88%)
Prohra - prohra 2 (11.76%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 8 (47.06%)
z toho výher 4 (50%)
z toho remíz 3 (37.5%)
z toho proher 1 (12.5%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 7 (41.18%)
z toho výher 2 (28.57%)
z toho remíz 2 (28.57%)
z toho proher 3 (42.86%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:1 2
3:2 3
4:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 4
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
1:2 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Hamburger SV 3x
(17.65%)
14x
(82.35%)
4x
(23.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(17.65%)
14x
(82.35%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
17x
(100%)
16x
(94.12%)
8x
(47.06%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (11.76%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)