|
SV Werder Bremen |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 16 | 5 (31.25%) | 4 (25%) | 7 (43.75%) |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 1:3 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 18.4.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 3:1 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 1:2 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 15.3.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 0:2 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 28.2.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 2:0 | 1. FC Heidenheim |
| Bundesliga | 14.2.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 0:3 | FC Bayern München |
| Bundesliga | 31.1.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 1:1 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 27.1.2026 | 20:30 | SV Werder Bremen | 0:2 | TSG 1899 Hoffenheim |
| Bundesliga | 16.1.2026 | 20:30 | SV Werder Bremen | 3:3 | Eintracht Frankfurt |
| Bundesliga | 14.12.2025 | 19:30 | SV Werder Bremen | 0:4 | VfB Stuttgart |
| Statistika | SV Werder Bremen | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.19 | 1.81 | 3 |
| Branky v 1. poločase | 0.31 | 0.94 | 1.25 |
| xG | 1.71 | 1.27 | 2.98 |
| Střely | 15.75 | 11 | 26.75 |
| Střely na bránu | 4.75 | 3.94 | 8.69 |
| Rohy | 4.94 | 3.19 | 8.13 |
| Žluté karty | 2.19 | 1.44 | 3.63 |
| Červené karty | 0.19 | 0.13 | 0.32 |
| Fauly | 10.44 | 9.81 | 20.25 |
| Držení míče | 54.13% | 45.87% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 5 (31.25%) |
2 (12.5%) |
14 (87.5%) |
15 (93.75%) |
10 (62.5%) |
11 (68.75%) |
10 (62.5%) |
3 (18.75%) |
7 (43.75%) |
10 (62.5%) |
| Soupeř více | 7 (43.75%) |
9 (56.25%) |
2 (12.5%) |
1 (6.25%) |
3 (18.75%) |
5 (31.25%) |
3 (18.75%) |
2 (12.5%) |
6 (37.5%) |
5 (31.25%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SV Werder Bremen | 5x (31.25%) |
6x (37.5%) |
2x (12.5%) |
3x (18.75%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 3x (18.75%) |
4x (25%) |
3x (18.75%) |
5x (31.25%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
2x (12.5%) |
5x (31.25%) |
4x (25%) |
3x (18.75%) |
0x (0%) |
2x (12.5%) |
| SV Werder Bremen dá gól | 11x (68.75%) |
| Soupeř dá gól | 13x (81.25%) |
| Oba týmy dají gól | 8x (50%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 2x (12.5%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (18.75%) |
| 2 | 2 (12.5%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (6.25%) |
| 2 | 3 (18.75%) |
| 3 | 2 (12.5%) |
| 4+ | 1 (6.25%) |
| Výhra - Výhra | 1 (6.25%) |
| Výhra - remíza | 1 (6.25%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 3 (18.75%) |
| Remíza - remíza | 2 (12.5%) |
| Remíza - prohra | 0 (0%) |
| Prohra - výhra | 1 (6.25%) |
| Prohra - remíza | 1 (6.25%) |
| Prohra - prohra | 7 (43.75%) |
| Počet zápasů | 5 (31.25%) |
| z toho výher | 4 (80%) |
| z toho remíz | 1 (20%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 11 (68.75%) |
| z toho výher | 1 (9.09%) |
| z toho remíz | 3 (27.27%) |
| z toho proher | 7 (63.64%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 3:3 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SV Werder Bremen | 1x (6.25%) |
15x (93.75%) |
4x (25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 3x (18.75%) |
13x (81.25%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
16x (100%) |
16x (100%) |
7x (43.75%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (31.25%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (6.25%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |