|
VfL Borussia Mönchengladbach |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 18 | 4 (22.22%) | 5 (27.78%) | 9 (50%) |
| Bundesliga | 9.5.2026 | 15:30 | FC Augsburg | 3:1 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 25.4.2026 | 15:30 | VfL Wolfsburg | 0:0 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 11.4.2026 | 15:30 | RB Leipzig | 1:0 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 21.3.2026 | 15:30 | 1. FC Köln | 3:3 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 6.3.2026 | 20:30 | FC Bayern München | 4:1 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 22.2.2026 | 15:30 | SC Freiburg | 2:1 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 14.2.2026 | 15:30 | Eintracht Frankfurt | 3:0 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 31.1.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 1:1 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 17.1.2026 | 15:30 | Hamburger SV | 0:0 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 14.1.2026 | 20:30 | TSG 1899 Hoffenheim | 5:1 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Statistika | VfL Borussia Mönchengladbach | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.17 | 1.72 | 2.89 |
| Branky v 1. poločase | 0.44 | 1 | 1.44 |
| xG | 1.32 | 1.71 | 3.03 |
| Střely | 12 | 14.17 | 26.17 |
| Střely na bránu | 4.22 | 6.44 | 10.66 |
| Rohy | 4.44 | 5.39 | 9.83 |
| Žluté karty | 1.5 | 2.67 | 4.17 |
| Červené karty | 0.11 | 0.06 | 0.17 |
| Fauly | 10.67 | 11.94 | 22.61 |
| Držení míče | 48.39% | 51.61% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 4 (22.22%) |
2 (11.11%) |
6 (33.33%) |
7 (38.89%) |
5 (27.78%) |
6 (33.33%) |
4 (22.22%) |
2 (11.11%) |
6 (33.33%) |
7 (38.89%) |
| Soupeř více | 9 (50%) |
7 (38.89%) |
12 (66.67%) |
10 (55.56%) |
13 (72.22%) |
10 (55.56%) |
11 (61.11%) |
1 (5.56%) |
11 (61.11%) |
10 (55.56%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VfL Borussia Mönchengladbach | 6x (33.33%) |
8x (44.44%) |
0x (0%) |
3x (16.67%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 5x (27.78%) |
4x (22.22%) |
3x (16.67%) |
4x (22.22%) |
1x (5.56%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (11.11%) |
3x (16.67%) |
3x (16.67%) |
3x (16.67%) |
3x (16.67%) |
2x (11.11%) |
2x (11.11%) |
| VfL Borussia Mönchengladbach dá gól | 12x (66.67%) |
| Soupeř dá gól | 13x (72.22%) |
| Oba týmy dají gól | 9x (50%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 2x (11.11%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (11.11%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 1 (5.56%) |
| 4+ | 1 (5.56%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (16.67%) |
| 2 | 3 (16.67%) |
| 3 | 2 (11.11%) |
| 4+ | 1 (5.56%) |
| Výhra - Výhra | 2 (11.11%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 2 (11.11%) |
| Remíza - remíza | 5 (27.78%) |
| Remíza - prohra | 2 (11.11%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 7 (38.89%) |
| Počet zápasů | 6 (33.33%) |
| z toho výher | 4 (66.67%) |
| z toho remíz | 2 (33.33%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 10 (55.56%) |
| z toho výher | 0 (0%) |
| z toho remíz | 1 (10%) |
| z toho proher | 9 (90%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VfL Borussia Mönchengladbach | 3x (16.67%) |
15x (83.33%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 2x (11.11%) |
16x (88.89%) |
5x (27.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
18x (100%) |
18x (100%) |
10x (55.56%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (5.56%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (27.78%) |
| 2 | 1 (5.56%) |
| 3 | 0 (0%) |