Aston Villa FC - znak

Aston Villa FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
28 12 (42.86%) 7 (25%) 9 (32.14%)

Poslední zápasy

Premier League 10.5.2026 15:00 Burnley FC 2:2 Aston Villa FC
Evropská liga 30.4.2026 21:00 Nottingham Forest FC 1:0 Aston Villa FC
Premier League 25.4.2026 13:30 Fulham FC 1:0 Aston Villa FC
Premier League 12.4.2026 15:00 Nottingham Forest FC 1:1 Aston Villa FC
Evropská liga 9.4.2026 21:00 Bologna FC 1:3 Aston Villa FC
Premier League 15.3.2026 15:00 Manchester United FC 3:1 Aston Villa FC
Evropská liga 12.3.2026 18:45 Lille OSC 0:1 Aston Villa FC
Premier League 27.2.2026 21:00 Wolverhampton Wanderers FC 2:0 Aston Villa FC
Premier League 7.2.2026 16:00 AFC Bournemouth 1:1 Aston Villa FC
Premier League 25.1.2026 15:00 Newcastle United FC 0:2 Aston Villa FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Aston Villa FC Soupeři Celkem
Branky 1.25 1.25 2.5
Branky v 1. poločase 0.54 0.5 1.04
xG 1.33 1.56 2.89
Střely 11.32 14.11 25.43
Střely na bránu 4.14 4.86 9
Rohy 4.79 4.39 9.18
Žluté karty 1.96 2.07 4.03
Červené karty 0.04 0.04 0.08
Fauly 10.64 12.75 23.39
Držení míče 53.21% 46.79% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 12
(42.86%)
6
(21.43%)
10
(35.71%)
8
(28.57%)
10
(35.71%)
12
(42.86%)
10
(35.71%)
1
(3.57%)
7
(25%)
17
(60.71%)
Soupeř více 9
(32.14%)
6
(21.43%)
18
(64.29%)
19
(67.86%)
15
(53.57%)
10
(35.71%)
9
(32.14%)
1
(3.57%)
20
(71.43%)
10
(35.71%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Aston Villa FC 8x
(28.57%)
9x
(32.14%)
8x
(28.57%)
2x
(7.14%)
1x
(3.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(21.43%)
13x
(46.43%)
6x
(21.43%)
2x
(7.14%)
1x
(3.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(7.14%)
5x
(17.86%)
9x
(32.14%)
6x
(21.43%)
3x
(10.71%)
2x
(7.14%)
1x
(3.57%)
Aston Villa FC dá gól 20x (71.43%)
Soupeř dá gól 22x (78.57%)
Oba týmy dají gól 16x (57.14%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (10.71%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 9 (32.14%)
2 3 (10.71%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (14.29%)
2 4 (14.29%)
3 1 (3.57%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 4 (14.29%)
Výhra - remíza 2 (7.14%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 5 (17.86%)
Remíza - remíza 5 (17.86%)
Remíza - prohra 6 (21.43%)
Prohra - výhra 3 (10.71%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 3 (10.71%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 12 (42.86%)
z toho výher 7 (58.33%)
z toho remíz 4 (33.33%)
z toho proher 1 (8.33%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 14 (50%)
z toho výher 5 (35.71%)
z toho remíz 1 (7.14%)
z toho proher 8 (57.14%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 2
2:1 5
3:1 1
3:2 1
4:3 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 4
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 3
1:2 1
1:3 1
1:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Aston Villa FC 7x
(25%)
21x
(75%)
1x
(3.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(14.29%)
24x
(85.71%)
4x
(14.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
28x
(100%)
27x
(96.43%)
10x
(35.71%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (3.57%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (17.86%)
2 1 (3.57%)
3 0 (0%)