|
AS Roma |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 24 | 13 (54.17%) | 3 (12.5%) | 8 (33.33%) |
| Serie A | 10.5.2026 | 18:00 | Parma FC | 2:3 | AS Roma |
| Serie A | 25.4.2026 | 18:00 | Bologna FC | 0:2 | AS Roma |
| Serie A | 5.4.2026 | 20:45 | FC Internazionale Milano | 5:2 | AS Roma |
| Serie A | 15.3.2026 | 18:00 | Calcio Como | 2:1 | AS Roma |
| Evropská liga | 12.3.2026 | 18:45 | Bologna FC | 1:1 | AS Roma |
| Serie A | 8.3.2026 | 18:00 | Genoa CFC | 2:1 | AS Roma |
| Serie A | 15.2.2026 | 20:45 | SSC Napoli | 2:2 | AS Roma |
| Serie A | 2.2.2026 | 20:45 | Udinese Calcio | 1:0 | AS Roma |
| Evropská liga | 29.1.2026 | 21:00 | Panathinaikos FC | 1:1 | AS Roma |
| Serie A | 18.1.2026 | 18:00 | Torino FC | 0:2 | AS Roma |
| Statistika | AS Roma | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.46 | 1 | 2.46 |
| Branky v 1. poločase | 0.79 | 0.29 | 1.08 |
| xG | 1.34 | 1.31 | 2.65 |
| Střely | 11.17 | 11.5 | 22.67 |
| Střely na bránu | 4.04 | 4.08 | 8.12 |
| Rohy | 4.33 | 4.04 | 8.37 |
| Žluté karty | 2.13 | 1.58 | 3.71 |
| Červené karty | 0.13 | 0.13 | 0.26 |
| Fauly | 15.04 | 13.42 | 28.46 |
| Držení míče | 53.08% | 46.92% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 13 (54.17%) |
12 (50%) |
14 (58.33%) |
15 (62.5%) |
13 (54.17%) |
11 (45.83%) |
10 (41.67%) |
3 (12.5%) |
12 (50%) |
15 (62.5%) |
| Soupeř více | 8 (33.33%) |
4 (16.67%) |
10 (41.67%) |
9 (37.5%) |
9 (37.5%) |
9 (37.5%) |
8 (33.33%) |
2 (8.33%) |
11 (45.83%) |
8 (33.33%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS Roma | 4x (16.67%) |
8x (33.33%) |
9x (37.5%) |
3x (12.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (37.5%) |
9x (37.5%) |
5x (20.83%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
1x (4.17%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
7x (29.17%) |
7x (29.17%) |
6x (25%) |
2x (8.33%) |
1x (4.17%) |
1x (4.17%) |
| AS Roma dá gól | 20x (83.33%) |
| Soupeř dá gól | 15x (62.5%) |
| Oba týmy dají gól | 11x (45.83%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (12.5%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (25%) |
| 2 | 6 (25%) |
| 3 | 1 (4.17%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (29.17%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 1 (4.17%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 11 (45.83%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 1 (4.17%) |
| Remíza - výhra | 2 (8.33%) |
| Remíza - remíza | 3 (12.5%) |
| Remíza - prohra | 3 (12.5%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 4 (16.67%) |
| Počet zápasů | 14 (58.33%) |
| z toho výher | 12 (85.71%) |
| z toho remíz | 1 (7.14%) |
| z toho proher | 1 (7.14%) |
| Počet zápasů | 10 (41.67%) |
| z toho výher | 1 (10%) |
| z toho remíz | 2 (20%) |
| z toho proher | 7 (70%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 1:2 | 3 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AS Roma | 6x (25%) |
18x (75%) |
2x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (25%) |
18x (75%) |
2x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
24x (100%) |
24x (100%) |
5x (20.83%) |
1x (4.17%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (8.33%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |