MKS Korona Kielce - znak

MKS Korona Kielce

Počet zápasů Výher Remíz Proher
19 4 (21.05%) 6 (31.58%) 9 (47.37%)

Poslední zápasy

Ekstraklasa 8.5.2026 18:00 Raków Częstochowa 2:0 MKS Korona Kielce
Ekstraklasa 18.4.2026 17:30 KS Górnik Zabrze 1:0 MKS Korona Kielce
Ekstraklasa 6.4.2026 20:15 KS Lechia Gdańsk 4:2 MKS Korona Kielce
Ekstraklasa 16.3.2026 19:00 MKS Pogoń Szczecin 2:1 MKS Korona Kielce
Ekstraklasa 28.2.2026 17:30 Motor Lublin SA 2:0 MKS Korona Kielce
Ekstraklasa 13.2.2026 18:00 RKS Radomiak Radom 0:2 MKS Korona Kielce
Ekstraklasa 1.2.2026 17:30 Legia Warszawa 1:2 MKS Korona Kielce
Puchar Polski 4.12.2025 14:00 MKS Chojniczanka Chojnice 2:1pk MKS Korona Kielce
Ekstraklasa 23.11.2025 17:30 RTS Widzew Łódź 1:3 MKS Korona Kielce
Ekstraklasa 31.10.2025 20:30 Piast Gliwice 0:0 MKS Korona Kielce

Průměrné statistiky na zápas

Statistika MKS Korona Kielce Soupeři Celkem
Branky 1.05 1.42 2.47
Branky v 1. poločase 0.32 0.47 0.79
xG 1.52 1.81 3.33
Střely 14 15.58 29.58
Střely na bránu 3.95 5.68 9.63
Rohy 4.68 5.89 10.57
Žluté karty 1.89 2 3.89
Červené karty 0.26 0.16 0.42
Fauly 12 11.53 23.53
Držení míče 44.79% 55.21% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 4
(21.05%)
4
(21.05%)
5
(26.32%)
9
(47.37%)
5
(26.32%)
6
(31.58%)
7
(36.84%)
3
(15.79%)
10
(52.63%)
7
(36.84%)
Soupeř více 9
(47.37%)
6
(31.58%)
14
(73.68%)
9
(47.37%)
13
(68.42%)
10
(52.63%)
7
(36.84%)
2
(10.53%)
8
(42.11%)
11
(57.89%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
MKS Korona Kielce 7x
(36.84%)
6x
(31.58%)
4x
(21.05%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(15.79%)
9x
(47.37%)
4x
(21.05%)
2x
(10.53%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(10.53%)
2x
(10.53%)
8x
(42.11%)
2x
(10.53%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
MKS Korona Kielce dá gól 12x (63.16%)
Soupeř dá gól 16x (84.21%)
Oba týmy dají gól 11x (57.89%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (10.53%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 1 (5.26%)
2 3 (15.79%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (21.05%)
2 5 (26.32%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (15.79%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (5.26%)
Remíza - výhra 0 (0%)
Remíza - remíza 6 (31.58%)
Remíza - prohra 3 (15.79%)
Prohra - výhra 1 (5.26%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 5 (26.32%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 8 (42.11%)
z toho výher 3 (37.5%)
z toho remíz 4 (50%)
z toho proher 1 (12.5%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 9 (47.37%)
z toho výher 1 (11.11%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 8 (88.89%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:0 1
2:1 1
3:1 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 3
1:2 1
1:3 1
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
MKS Korona Kielce 3x
(15.79%)
16x
(84.21%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 0x
(0%)
19x
(100%)
7x
(36.84%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
19x
(100%)
19x
(100%)
16x
(84.21%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.26%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (15.79%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)