|
RTS Widzew Łódź |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 19 | 5 (26.32%) | 5 (26.32%) | 9 (47.37%) |
| Ekstraklasa | 22.8.2026 | 20:15 | WKS Śląsk Wrocław | 3:3 | RTS Widzew Łódź |
| Ekstraklasa | 9.8.2026 | 20:15 | SSA Jagiellonia Białystok | 0:2 | RTS Widzew Łódź |
| Ekstraklasa | 31.7.2026 | 18:00 | Wisła Płock SA | 0:0 | RTS Widzew Łódź |
| Ekstraklasa | 15.5.2026 | 20:30 | MKS Korona Kielce | 1:0 | RTS Widzew Łódź |
| Ekstraklasa | 1.5.2026 | 20:30 | Legia Warszawa | 1:0 | RTS Widzew Łódź |
| Ekstraklasa | 18.4.2026 | 14:45 | RKS Radomiak Radom | 2:1 | RTS Widzew Łódź |
| Ekstraklasa | 4.4.2026 | 14:45 | Raków Częstochowa | 1:1 | RTS Widzew Łódź |
| Ekstraklasa | 15.3.2026 | 12:15 | Arka Gdynia | 0:0 | RTS Widzew Łódź |
| Puchar Polski | 3.3.2026 | 20:45 | GKS Katowice | 1:1 | RTS Widzew Łódź |
| Ekstraklasa | 28.2.2026 | 14:45 | MKS Pogoń Szczecin | 1:0 | RTS Widzew Łódź |
| Statistika | RTS Widzew Łódź | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.11 | 1.21 | 2.32 |
| Branky v 1. poločase | 0.42 | 0.32 | 0.74 |
| xG | 1.38 | 1.48 | 2.86 |
| Střely | 11.84 | 13.05 | 24.89 |
| Střely na bránu | 3.95 | 3.42 | 7.37 |
| Rohy | 3.16 | 5.26 | 8.42 |
| Žluté karty | 2.63 | 2.37 | 5 |
| Červené karty | 0.05 | 0.11 | 0.16 |
| Fauly | 14 | 13.53 | 27.53 |
| Držení míče | 49.32% | 50.68% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 5 (26.32%) |
5 (26.32%) |
7 (36.84%) |
8 (42.11%) |
8 (42.11%) |
4 (21.05%) |
9 (47.37%) |
1 (5.26%) |
10 (52.63%) |
8 (42.11%) |
| Soupeř více | 9 (47.37%) |
4 (21.05%) |
11 (57.89%) |
9 (47.37%) |
6 (31.58%) |
14 (73.68%) |
7 (36.84%) |
2 (10.53%) |
8 (42.11%) |
8 (42.11%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RTS Widzew Łódź | 7x (36.84%) |
6x (31.58%) |
4x (21.05%) |
1x (5.26%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (31.58%) |
6x (31.58%) |
4x (21.05%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (10.53%) |
5x (26.32%) |
5x (26.32%) |
4x (21.05%) |
0x (0%) |
1x (5.26%) |
2x (10.53%) |
| RTS Widzew Łódź dá gól | 12x (63.16%) |
| Soupeř dá gól | 13x (68.42%) |
| Oba týmy dají gól | 8x (42.11%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (15.79%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (5.26%) |
| 2 | 4 (21.05%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (42.11%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 1 (5.26%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 3 (15.79%) |
| Výhra - remíza | 1 (5.26%) |
| Výhra - prohra | 1 (5.26%) |
| Remíza - výhra | 2 (10.53%) |
| Remíza - remíza | 3 (15.79%) |
| Remíza - prohra | 5 (26.32%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 1 (5.26%) |
| Prohra - prohra | 3 (15.79%) |
| Počet zápasů | 9 (47.37%) |
| z toho výher | 4 (44.44%) |
| z toho remíz | 2 (22.22%) |
| z toho proher | 3 (33.33%) |
| Počet zápasů | 8 (42.11%) |
| z toho výher | 1 (12.5%) |
| z toho remíz | 1 (12.5%) |
| z toho proher | 6 (75%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 3 |
| 4:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RTS Widzew Łódź | 2x (10.53%) |
17x (89.47%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 1x (5.26%) |
18x (94.74%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
19x (100%) |
19x (100%) |
8x (42.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (5.26%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (10.53%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |