FC Viktoria Plzeň - znak

FC Viktoria Plzeň

Počet zápasů Výher Remíz Proher
26 13 (50%) 6 (23.08%) 7 (26.92%)

Poslední zápasy

Chance liga 25.4.2026 16:00 FC Baník Ostrava 0:1 FC Viktoria Plzeň
Chance liga 12.4.2026 18:30 SK Slavia Praha 0:0 FC Viktoria Plzeň
Chance liga 8.3.2026 15:30 FC Hradec Králové 0:3 FC Viktoria Plzeň
MOL Cup 5.3.2026 17:00 MFK Karviná 3:0 FC Viktoria Plzeň
Chance liga 1.3.2026 15:30 FC Zlín 3:0 FC Viktoria Plzeň
Evropská liga 19.2.2026 21:00 Panathinaikos FC 2:2 FC Viktoria Plzeň
Chance liga 14.2.2026 18:00 SK Sigma Olomouc 1:2 FC Viktoria Plzeň
Chance liga 1.2.2026 15:30 MFK Karviná 0:2 FC Viktoria Plzeň
Evropská liga 29.1.2026 21:00 FC Basel 1893 0:1 FC Viktoria Plzeň
Evropská liga 11.12.2025 21:00 Panathinaikos FC 0:0 FC Viktoria Plzeň

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Viktoria Plzeň Soupeři Celkem
Branky 1.62 1.27 2.89
Branky v 1. poločase 0.88 0.69 1.57
xG 1.6 1.41 3.01
Střely 13.69 11.92 25.61
Střely na bránu 4.85 4.23 9.08
Rohy 5 4.62 9.62
Žluté karty 2.04 2.19 4.23
Červené karty 0.12 0.19 0.31
Fauly 12.92 12.27 25.19
Držení míče 52.12% 47.88% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 13
(50%)
13
(50%)
19
(73.08%)
17
(65.38%)
13
(50%)
11
(42.31%)
7
(26.92%)
2
(7.69%)
12
(46.15%)
14
(53.85%)
Soupeř více 7
(26.92%)
7
(26.92%)
7
(26.92%)
9
(34.62%)
10
(38.46%)
12
(46.15%)
11
(42.31%)
4
(15.38%)
13
(50%)
11
(42.31%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Viktoria Plzeň 7x
(26.92%)
6x
(23.08%)
7x
(26.92%)
4x
(15.38%)
0x
(0%)
2x
(7.69%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(34.62%)
8x
(30.77%)
3x
(11.54%)
5x
(19.23%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(7.69%)
3x
(11.54%)
5x
(19.23%)
10x
(38.46%)
2x
(7.69%)
1x
(3.85%)
3x
(11.54%)
FC Viktoria Plzeň dá gól 19x (73.08%)
Soupeř dá gól 17x (65.38%)
Oba týmy dají gól 12x (46.15%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (11.54%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (26.92%)
2 3 (11.54%)
3 1 (3.85%)
4+ 2 (7.69%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (7.69%)
2 1 (3.85%)
3 4 (15.38%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 10 (38.46%)
Výhra - remíza 2 (7.69%)
Výhra - prohra 1 (3.85%)
Remíza - výhra 1 (3.85%)
Remíza - remíza 4 (15.38%)
Remíza - prohra 1 (3.85%)
Prohra - výhra 2 (7.69%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 5 (19.23%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 15 (57.69%)
z toho výher 10 (66.67%)
z toho remíz 4 (26.67%)
z toho proher 1 (6.67%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 9 (34.62%)
z toho výher 3 (33.33%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 6 (66.67%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 2
2:1 4
3:0 1
3:1 1
5:0 1
5:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 2
2:2 1
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:2 1
0:3 4
1:2 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Viktoria Plzeň 4x
(15.38%)
22x
(84.62%)
5x
(19.23%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(19.23%)
21x
(80.77%)
5x
(19.23%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
26x
(100%)
25x
(96.15%)
12x
(46.15%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (19.23%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (7.69%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)