FK Teplice - znak

FK Teplice

Počet zápasů Výher Remíz Proher
16 5 (31.25%) 8 (50%) 3 (18.75%)

Poslední zápasy

Chance liga 15.8.2026 17:00 AC Sparta Praha 4:1 FK Teplice
Chance liga 1.8.2026 17:00 FC Slovan Liberec 0:1 FK Teplice
Chance liga 23.5.2026 14:00 FK Mladá Boleslav 0:2 FK Teplice
Chance liga 12.5.2026 17:30 FC Zlín 2:4 FK Teplice
Chance liga 18.4.2026 15:00 FC Zlín 3:2 FK Teplice
Chance liga 4.4.2026 18:00 FC Viktoria Plzeň 2:2 FK Teplice
Chance liga 15.3.2026 13:00 FC Slovan Liberec 1:1 FK Teplice
Chance liga 28.2.2026 15:00 FK Pardubice 1:1 FK Teplice
Chance liga 15.2.2026 15:30 FK Mladá Boleslav 0:0 FK Teplice
Chance liga 31.1.2026 15:00 FK Jablonec 1:0 FK Teplice

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FK Teplice Soupeři Celkem
Branky 1.31 1.13 2.44
Branky v 1. poločase 0.38 0.81 1.19
xG 1.2 1.72 2.92
Střely 10.06 15 25.06
Střely na bránu 3.56 5.13 8.69
Rohy 3.69 6 9.69
Žluté karty 2.44 1.69 4.13
Červené karty 0.38 0.31 0.69
Fauly 15.75 13.56 29.31
Držení míče 43.31% 56.69% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 5
(31.25%)
0
(0%)
4
(25%)
3
(18.75%)
4
(25%)
4
(25%)
10
(62.5%)
5
(31.25%)
10
(62.5%)
4
(25%)
Soupeř více 3
(18.75%)
5
(31.25%)
12
(75%)
11
(68.75%)
11
(68.75%)
10
(62.5%)
2
(12.5%)
3
(18.75%)
5
(31.25%)
12
(75%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FK Teplice 4x
(25%)
6x
(37.5%)
4x
(25%)
1x
(6.25%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(37.5%)
5x
(31.25%)
3x
(18.75%)
1x
(6.25%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(18.75%)
3x
(18.75%)
4x
(25%)
0x
(0%)
3x
(18.75%)
2x
(12.5%)
1x
(6.25%)
FK Teplice dá gól 12x (75%)
Soupeř dá gól 10x (62.5%)
Oba týmy dají gól 9x (56.25%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (25%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 2 (12.5%)
2 3 (18.75%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (12.5%)
2 0 (0%)
3 1 (6.25%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 0 (0%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 4 (25%)
Remíza - remíza 7 (43.75%)
Remíza - prohra 0 (0%)
Prohra - výhra 1 (6.25%)
Prohra - remíza 1 (6.25%)
Prohra - prohra 3 (18.75%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 5 (31.25%)
z toho výher 3 (60%)
z toho remíz 2 (40%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 8 (50%)
z toho výher 2 (25%)
z toho remíz 3 (37.5%)
z toho proher 3 (37.5%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 1
3:1 1
4:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 3
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
1:4 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FK Teplice 4x
(25%)
12x
(75%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(12.5%)
14x
(87.5%)
3x
(18.75%)
2x
(12.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
16x
(100%)
16x
(100%)
4x
(25%)
2x
(12.5%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (31.25%)
2 1 (6.25%)
3 0 (0%)