Legia Warszawa - znak

Legia Warszawa

Počet zápasů Výher Remíz Proher
26 8 (30.77%) 8 (30.77%) 10 (38.46%)

Poslední zápasy

Ekstraklasa 10.5.2026 17:30 LKS Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:1 Legia Warszawa
Ekstraklasa 26.4.2026 17:30 KKS Lech Poznań 4:0 Legia Warszawa
Ekstraklasa 6.4.2026 17:30 MKS Pogoń Szczecin 0:2 Legia Warszawa
Ekstraklasa 13.3.2026 20:30 RKS Radomiak Radom 1:1 Legia Warszawa
Ekstraklasa 1.3.2026 14:45 SSA Jagiellonia Białystok 2:2 Legia Warszawa
Ekstraklasa 13.2.2026 20:30 GKS Katowice 1:1 Legia Warszawa
Ekstraklasa 7.2.2026 14:45 Arka Gdynia 2:2 Legia Warszawa
Konferenční liga 11.12.2025 18:45 FC Noah 2:1 Legia Warszawa
Ekstraklasa 6.12.2025 20:15 Piast Gliwice 2:0 Legia Warszawa
Ekstraklasa 1.12.2025 19:00 Motor Lublin SA 1:1 Legia Warszawa

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Legia Warszawa Soupeři Celkem
Branky 1.23 1.54 2.77
Branky v 1. poločase 0.77 0.77 1.54
xG 1.45 1.32 2.77
Střely 12.23 11.12 23.35
Střely na bránu 4.04 3.73 7.77
Rohy 4.73 4.46 9.19
Žluté karty 2.27 1.65 3.92
Červené karty 0.19 0 0.19
Fauly 15.04 10.42 25.46
Držení míče 48.35% 51.65% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 8
(30.77%)
9
(34.62%)
17
(65.38%)
14
(53.85%)
13
(50%)
14
(53.85%)
14
(53.85%)
4
(15.38%)
21
(80.77%)
11
(42.31%)
Soupeř více 10
(38.46%)
7
(26.92%)
9
(34.62%)
11
(42.31%)
10
(38.46%)
12
(46.15%)
8
(30.77%)
0
(0%)
2
(7.69%)
14
(53.85%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Legia Warszawa 3x
(11.54%)
14x
(53.85%)
9x
(34.62%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(19.23%)
9x
(34.62%)
7x
(26.92%)
3x
(11.54%)
2x
(7.69%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
3x
(11.54%)
9x
(34.62%)
6x
(23.08%)
7x
(26.92%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
Legia Warszawa dá gól 23x (88.46%)
Soupeř dá gól 21x (80.77%)
Oba týmy dají gól 18x (69.23%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (11.54%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (19.23%)
2 3 (11.54%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (15.38%)
2 4 (15.38%)
3 1 (3.85%)
4+ 1 (3.85%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (26.92%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 2 (7.69%)
Remíza - výhra 1 (3.85%)
Remíza - remíza 6 (23.08%)
Remíza - prohra 3 (11.54%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 2 (7.69%)
Prohra - prohra 5 (19.23%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 12 (46.15%)
z toho výher 8 (66.67%)
z toho remíz 2 (16.67%)
z toho proher 2 (16.67%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 14 (53.85%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 6 (42.86%)
z toho proher 8 (57.14%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 3
2:1 3

Remízy

Skóre Počet
1:1 5
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 1
0:4 1
1:2 3
1:3 3
1:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Legia Warszawa 5x
(19.23%)
21x
(80.77%)
2x
(7.69%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(23.08%)
20x
(76.92%)
2x
(7.69%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
26x
(100%)
24x
(92.31%)
10x
(38.46%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (7.69%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (3.85%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)