|
FC Hradec Králové |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 21 | 8 (38.1%) | 4 (19.05%) | 9 (42.86%) |
| Chance liga | 2.9.2026 | 18:00 | FC Zbrojovka Brno | 1:0 | FC Hradec Králové |
| Chance liga | 30.8.2026 | 15:00 | FC Slovan Liberec | 2:0 | FC Hradec Králové |
| Konferenční liga | 20.8.2026 | 20:30 | Panathinaikos FC | 2:2 | FC Hradec Králové |
| Evropská liga | 13.8.2026 | 19:00 | Beşiktaş JK | 1:0 | FC Hradec Králové |
| Chance liga | 2.8.2026 | 17:30 | Bohemians Praha 1905 | 0:0 | FC Hradec Králové |
| Evropská liga | 23.7.2026 | 19:00 | Tromsø IL | 0:1 | FC Hradec Králové |
| Chance liga | 24.5.2026 | 14:00 | AC Sparta Praha | 2:1 | FC Hradec Králové |
| Chance liga | 10.5.2026 | 18:30 | FK Jablonec | 1:1 | FC Hradec Králové |
| Chance liga | 3.5.2026 | 15:30 | FC Viktoria Plzeň | 3:1 | FC Hradec Králové |
| Chance liga | 25.4.2026 | 16:00 | FK Teplice | 0:1 | FC Hradec Králové |
| Statistika | FC Hradec Králové | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.19 | 1.24 | 2.43 |
| Branky v 1. poločase | 0.43 | 0.48 | 0.91 |
| xG | 1.17 | 1.78 | 2.95 |
| Střely | 9.29 | 15.95 | 25.24 |
| Střely na bránu | 3.81 | 4.95 | 8.76 |
| Rohy | 3.24 | 5.95 | 9.19 |
| Žluté karty | 1.24 | 1.43 | 2.67 |
| Červené karty | 0.14 | 0 | 0.14 |
| Fauly | 11.48 | 11.14 | 22.62 |
| Držení míče | 46.48% | 53.52% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 8 (38.1%) |
3 (14.29%) |
4 (19.05%) |
2 (9.52%) |
7 (33.33%) |
4 (19.05%) |
5 (23.81%) |
3 (14.29%) |
8 (38.1%) |
6 (28.57%) |
| Soupeř více | 9 (42.86%) |
4 (19.05%) |
17 (80.95%) |
18 (85.71%) |
13 (61.9%) |
16 (76.19%) |
10 (47.62%) |
0 (0%) |
9 (42.86%) |
15 (71.43%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Hradec Králové | 7x (33.33%) |
7x (33.33%) |
3x (14.29%) |
4x (19.05%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (28.57%) |
8x (38.1%) |
4x (19.05%) |
2x (9.52%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (4.76%) |
8x (38.1%) |
3x (14.29%) |
4x (19.05%) |
3x (14.29%) |
0x (0%) |
2x (9.52%) |
| FC Hradec Králové dá gól | 14x (66.67%) |
| Soupeř dá gól | 15x (71.43%) |
| Oba týmy dají gól | 9x (42.86%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (14.29%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (28.57%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 1 (4.76%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (28.57%) |
| 2 | 3 (14.29%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 2 (9.52%) |
| Výhra - remíza | 1 (4.76%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 6 (28.57%) |
| Remíza - remíza | 3 (14.29%) |
| Remíza - prohra | 5 (23.81%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 4 (19.05%) |
| Počet zápasů | 11 (52.38%) |
| z toho výher | 6 (54.55%) |
| z toho remíz | 2 (18.18%) |
| z toho proher | 3 (27.27%) |
| Počet zápasů | 9 (42.86%) |
| z toho výher | 2 (22.22%) |
| z toho remíz | 1 (11.11%) |
| z toho proher | 6 (66.67%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:2 | 2 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Hradec Králové | 6x (28.57%) |
15x (71.43%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 1x (4.76%) |
20x (95.24%) |
9x (42.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
21x (100%) |
20x (95.24%) |
10x (47.62%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (33.33%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |