|
AS Monaco FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 23 | 9 (39.13%) | 6 (26.09%) | 8 (34.78%) |
| Ligue 1 | 23.8.2026 | 17:15 | Le Havre AC | 0:1 | AS Monaco FC |
| Konferenční liga | 20.8.2026 | 20:00 | KS Górnik Zabrze | 2:3 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 17.5.2026 | 21:00 | RC Strasbourg | 5:4 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 2.5.2026 | 19:00 | FC Metz | 1:2 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 25.4.2026 | 21:05 | Toulouse FC | 2:2 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 10.4.2026 | 19:00 | Paris FC | 4:1 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 22.3.2026 | 15:00 | Olympique Lyonnais | 1:2 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 6.3.2026 | 20:45 | Paris Saint-Germain | 1:3 | AS Monaco FC |
| Liga mistrů | 25.2.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 2:2 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 21.2.2026 | 17:00 | RC Lens | 2:3 | AS Monaco FC |
| Statistika | AS Monaco FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.65 | 2 | 3.65 |
| Branky v 1. poločase | 0.7 | 0.74 | 1.44 |
| xG | 1.53 | 1.75 | 3.28 |
| Střely | 13.39 | 16.35 | 29.74 |
| Střely na bránu | 4.74 | 5.13 | 9.87 |
| Rohy | 5 | 5 | 10 |
| Žluté karty | 2.43 | 1.52 | 3.95 |
| Červené karty | 0.13 | 0.17 | 0.3 |
| Fauly | 12.48 | 10.52 | 23 |
| Držení míče | 50.65% | 49.35% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 9 (39.13%) |
9 (39.13%) |
9 (39.13%) |
8 (34.78%) |
11 (47.83%) |
12 (52.17%) |
12 (52.17%) |
3 (13.04%) |
15 (65.22%) |
13 (56.52%) |
| Soupeř více | 8 (34.78%) |
8 (34.78%) |
14 (60.87%) |
14 (60.87%) |
10 (43.48%) |
10 (43.48%) |
5 (21.74%) |
4 (17.39%) |
7 (30.43%) |
9 (39.13%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS Monaco FC | 4x (17.39%) |
8x (34.78%) |
6x (26.09%) |
3x (13.04%) |
1x (4.35%) |
1x (4.35%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 4x (17.39%) |
7x (30.43%) |
5x (21.74%) |
2x (8.7%) |
3x (13.04%) |
1x (4.35%) |
1x (4.35%) |
| Celkem v zápase | 2x (8.7%) |
4x (17.39%) |
1x (4.35%) |
3x (13.04%) |
5x (21.74%) |
5x (21.74%) |
3x (13.04%) |
| AS Monaco FC dá gól | 19x (82.61%) |
| Soupeř dá gól | 19x (82.61%) |
| Oba týmy dají gól | 17x (73.91%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (30.43%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (30.43%) |
| 2 | 2 (8.7%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (13.04%) |
| 2 | 1 (4.35%) |
| 3 | 3 (13.04%) |
| 4+ | 1 (4.35%) |
| Výhra - Výhra | 5 (21.74%) |
| Výhra - remíza | 3 (13.04%) |
| Výhra - prohra | 1 (4.35%) |
| Remíza - výhra | 2 (8.7%) |
| Remíza - remíza | 3 (13.04%) |
| Remíza - prohra | 1 (4.35%) |
| Prohra - výhra | 2 (8.7%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 6 (26.09%) |
| Počet zápasů | 11 (47.83%) |
| z toho výher | 6 (54.55%) |
| z toho remíz | 4 (36.36%) |
| z toho proher | 1 (9.09%) |
| Počet zápasů | 10 (43.48%) |
| z toho výher | 3 (30%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 7 (70%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:1 | 3 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 2 |
| 5:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 3 |
| 1:6 | 1 |
| 4:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AS Monaco FC | 2x (8.7%) |
21x (91.3%) |
6x (26.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 2x (8.7%) |
21x (91.3%) |
7x (30.43%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
23x (100%) |
22x (95.65%) |
14x (60.87%) |
3x (13.04%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (13.04%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |