FC Nantes - znak

FC Nantes

Počet zápasů Výher Remíz Proher
17 2 (11.76%) 5 (29.41%) 10 (58.82%)

Poslední zápasy

Ligue 1 8.5.2026 20:45 RC Lens 1:0 FC Nantes
Ligue 1 26.4.2026 17:15 Stade Rennais FC 2:1 FC Nantes
Ligue 1 22.4.2026 19:00 Paris Saint-Germain 3:0 FC Nantes
Ligue 1 11.4.2026 19:00 AJ Auxerre 0:0 FC Nantes
Ligue 1 5.4.2026 17:15 FC Metz 0:0 FC Nantes
Ligue 1 1.3.2026 17:15 Lille OSC 1:0 FC Nantes
Ligue 1 13.2.2026 21:05 AS Monaco FC 3:1 FC Nantes
Ligue 1 31.1.2026 19:00 FC Lorient 2:1 FC Nantes
Ligue 1 4.1.2026 15:00 Olympique de Marseille 0:2 FC Nantes
Ligue 1 12.12.2025 20:45 Angers SCO 4:1 FC Nantes

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Nantes Soupeři Celkem
Branky 0.65 1.47 2.12
Branky v 1. poločase 0.41 0.53 0.94
xG 1.12 1.66 2.78
Střely 10.59 14.41 25
Střely na bránu 3.12 5.06 8.18
Rohy 3.41 6.24 9.65
Žluté karty 2.06 2.18 4.24
Červené karty 0.12 0.18 0.3
Fauly 12.82 14.24 27.06
Držení míče 40.29% 59.71% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 2
(11.76%)
4
(23.53%)
3
(17.65%)
6
(35.29%)
3
(17.65%)
3
(17.65%)
6
(35.29%)
2
(11.76%)
5
(29.41%)
3
(17.65%)
Soupeř více 10
(58.82%)
4
(23.53%)
14
(82.35%)
11
(64.71%)
13
(76.47%)
14
(82.35%)
9
(52.94%)
2
(11.76%)
10
(58.82%)
14
(82.35%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Nantes 9x
(52.94%)
5x
(29.41%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(23.53%)
6x
(35.29%)
3x
(17.65%)
3x
(17.65%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(17.65%)
4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
5x
(29.41%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
FC Nantes dá gól 8x (47.06%)
Soupeř dá gól 13x (76.47%)
Oba týmy dají gól 7x (41.18%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 1x (5.88%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 1 (5.88%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (35.29%)
2 1 (5.88%)
3 3 (17.65%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 2 (11.76%)
Výhra - remíza 2 (11.76%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 0 (0%)
Remíza - remíza 3 (17.65%)
Remíza - prohra 6 (35.29%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 4 (23.53%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 4 (23.53%)
z toho výher 2 (50%)
z toho remíz 2 (50%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 10 (58.82%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 10 (100%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:0 1
2:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 1
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:3 2
1:2 2
1:3 1
1:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Nantes 7x
(41.18%)
10x
(58.82%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(11.76%)
15x
(88.24%)
4x
(23.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
17x
(100%)
15x
(88.24%)
6x
(35.29%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (35.29%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)