|
Real Madrid CF |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 27 | 15 (55.56%) | 4 (14.81%) | 8 (29.63%) |
| La Liga | 10.5.2026 | 21:00 | FC Barcelona | 2:0 | Real Madrid CF |
| La Liga | 3.5.2026 | 21:00 | RCD Espanyol | 0:2 | Real Madrid CF |
| La Liga | 24.4.2026 | 21:00 | Real Betis Balompié | 1:1 | Real Madrid CF |
| Liga mistrů | 15.4.2026 | 21:00 | FC Bayern München | 4:3 | Real Madrid CF |
| La Liga | 4.4.2026 | 16:15 | RCD Mallorca | 2:1 | Real Madrid CF |
| Liga mistrů | 17.3.2026 | 21:00 | Manchester City FC | 1:2 | Real Madrid CF |
| La Liga | 6.3.2026 | 21:00 | RC Celta de Vigo | 1:2 | Real Madrid CF |
| La Liga | 21.2.2026 | 18:30 | CA Osasuna | 2:1 | Real Madrid CF |
| Liga mistrů | 17.2.2026 | 21:00 | SL Benfica | 0:1 | Real Madrid CF |
| La Liga | 8.2.2026 | 21:00 | Valencia CF | 0:2 | Real Madrid CF |
| Statistika | Real Madrid CF | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.93 | 1.3 | 3.23 |
| Branky v 1. poločase | 0.81 | 0.56 | 1.37 |
| xG | 1.85 | 1.4 | 3.25 |
| Střely | 16.07 | 12.59 | 28.66 |
| Střely na bránu | 6.07 | 4.33 | 10.4 |
| Rohy | 5.96 | 4.33 | 10.29 |
| Žluté karty | 1.96 | 2.04 | 4 |
| Červené karty | 0.19 | 0.22 | 0.41 |
| Fauly | 10.15 | 12.96 | 23.11 |
| Držení míče | 58.41% | 41.59% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 15 (55.56%) |
9 (33.33%) |
18 (66.67%) |
17 (62.96%) |
17 (62.96%) |
18 (66.67%) |
11 (40.74%) |
3 (11.11%) |
10 (37.04%) |
22 (81.48%) |
| Soupeř více | 8 (29.63%) |
5 (18.52%) |
9 (33.33%) |
10 (37.04%) |
8 (29.63%) |
8 (29.63%) |
12 (44.44%) |
4 (14.81%) |
16 (59.26%) |
5 (18.52%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Madrid CF | 3x (11.11%) |
6x (22.22%) |
12x (44.44%) |
3x (11.11%) |
2x (7.41%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 10x (37.04%) |
8x (29.63%) |
4x (14.81%) |
2x (7.41%) |
2x (7.41%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (3.7%) |
3x (11.11%) |
7x (25.93%) |
8x (29.63%) |
1x (3.7%) |
3x (11.11%) |
4x (14.81%) |
| Real Madrid CF dá gól | 24x (88.89%) |
| Soupeř dá gól | 17x (62.96%) |
| Oba týmy dají gól | 15x (55.56%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (22.22%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (25.93%) |
| 2 | 4 (14.81%) |
| 3 | 3 (11.11%) |
| 4+ | 1 (3.7%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (18.52%) |
| 2 | 2 (7.41%) |
| 3 | 1 (3.7%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 7 (25.93%) |
| Výhra - remíza | 1 (3.7%) |
| Výhra - prohra | 1 (3.7%) |
| Remíza - výhra | 8 (29.63%) |
| Remíza - remíza | 2 (7.41%) |
| Remíza - prohra | 3 (11.11%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 1 (3.7%) |
| Prohra - prohra | 4 (14.81%) |
| Počet zápasů | 17 (62.96%) |
| z toho výher | 14 (82.35%) |
| z toho remíz | 1 (5.88%) |
| z toho proher | 2 (11.76%) |
| Počet zápasů | 9 (33.33%) |
| z toho výher | 1 (11.11%) |
| z toho remíz | 2 (22.22%) |
| z toho proher | 6 (66.67%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 2 |
| 4:1 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Madrid CF | 2x (7.41%) |
25x (92.59%) |
9x (33.33%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (29.63%) |
19x (70.37%) |
5x (18.52%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
27x (100%) |
27x (100%) |
18x (66.67%) |
3x (11.11%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (29.63%) |
| 2 | 1 (3.7%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (3.7%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |