|
AS Excelsior |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 16 | 6 (37.5%) | 5 (31.25%) | 5 (31.25%) |
| Eredivisie | 7.8.2026 | 20:00 | SC Cambuur | 0:4 | AS Excelsior |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | Sparta Rotterdam | 2:3 | AS Excelsior |
| Eredivisie | 2.5.2026 | 18:45 | FC Groningen | 2:3 | AS Excelsior |
| Eredivisie | 12.4.2026 | 14:30 | PEC Zwolle | 2:2 | AS Excelsior |
| Eredivisie | 20.3.2026 | 20:00 | Heracles Almelo | 1:1 | AS Excelsior |
| Eredivisie | 15.3.2026 | 14:30 | Feyenoord | 2:1 | AS Excelsior |
| Eredivisie | 20.2.2026 | 20:00 | Fortuna Sittard | 2:1 | AS Excelsior |
| Eredivisie | 6.2.2026 | 20:00 | NAC Breda | 0:2 | AS Excelsior |
| Eredivisie | 24.1.2026 | 21:00 | FC Twente | 0:0 | AS Excelsior |
| Eredivisie | 21.1.2026 | 18:45 | AZ Alkmaar | 1:1 | AS Excelsior |
| Statistika | AS Excelsior | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.63 | 1.56 | 3.19 |
| Branky v 1. poločase | 0.88 | 0.69 | 1.57 |
| xG | 1.37 | 1.67 | 3.04 |
| Střely | 12.56 | 14.63 | 27.19 |
| Střely na bránu | 4.31 | 5.31 | 9.62 |
| Rohy | 4.31 | 6 | 10.31 |
| Žluté karty | 1.19 | 1.5 | 2.69 |
| Červené karty | 0 | 0.06 | 0.06 |
| Fauly | 13 | 8.44 | 21.44 |
| Držení míče | 46.88% | 53.12% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 6 (37.5%) |
6 (37.5%) |
4 (25%) |
6 (37.5%) |
2 (12.5%) |
5 (31.25%) |
4 (25%) |
0 (0%) |
13 (81.25%) |
7 (43.75%) |
| Soupeř více | 5 (31.25%) |
4 (25%) |
11 (68.75%) |
10 (62.5%) |
12 (75%) |
11 (68.75%) |
6 (37.5%) |
1 (6.25%) |
3 (18.75%) |
7 (43.75%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS Excelsior | 2x (12.5%) |
6x (37.5%) |
5x (31.25%) |
2x (12.5%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 3x (18.75%) |
4x (25%) |
8x (50%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (6.25%) |
0x (0%) |
4x (25%) |
5x (31.25%) |
3x (18.75%) |
2x (12.5%) |
1x (6.25%) |
| AS Excelsior dá gól | 14x (87.5%) |
| Soupeř dá gól | 13x (81.25%) |
| Oba týmy dají gól | 12x (75%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 4x (25%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (25%) |
| 2 | 1 (6.25%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (6.25%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (18.75%) |
| 2 | 1 (6.25%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (6.25%) |
| Výhra - Výhra | 4 (25%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 2 (12.5%) |
| Remíza - výhra | 2 (12.5%) |
| Remíza - remíza | 3 (18.75%) |
| Remíza - prohra | 1 (6.25%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 2 (12.5%) |
| Prohra - prohra | 2 (12.5%) |
| Počet zápasů | 7 (43.75%) |
| z toho výher | 5 (71.43%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 2 (28.57%) |
| Počet zápasů | 8 (50%) |
| z toho výher | 1 (12.5%) |
| z toho remíz | 4 (50%) |
| z toho proher | 3 (37.5%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 2 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:2 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AS Excelsior | 4x (25%) |
12x (75%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 1x (6.25%) |
15x (93.75%) |
4x (25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
16x (100%) |
16x (100%) |
10x (62.5%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (12.5%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |