Everton FC - znak

Everton FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
19 6 (31.58%) 6 (31.58%) 7 (36.84%)

Poslední zápasy

Premier League 29.8.2026 16:00 AFC Bournemouth 1:1 Everton FC
Premier League 24.5.2026 17:00 Tottenham Hotspur FC 1:0 Everton FC
Premier League 10.5.2026 15:00 Crystal Palace FC 2:2 Everton FC
Premier League 25.4.2026 16:00 West Ham United FC 2:1 Everton FC
Premier League 11.4.2026 16:00 Brentford FC 2:2 Everton FC
Premier League 14.3.2026 18:30 Arsenal FC 2:0 Everton FC
Premier League 28.2.2026 16:00 Newcastle United FC 2:3 Everton FC
Premier League 7.2.2026 16:00 Fulham FC 1:2 Everton FC
Premier League 31.1.2026 16:00 Brighton and Hove Albion FC 1:1 Everton FC
Premier League 18.1.2026 17:30 Aston Villa FC 0:1 Everton FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Everton FC Soupeři Celkem
Branky 1 1.21 2.21
Branky v 1. poločase 0.37 0.58 0.95
xG 1.24 1.75 2.99
Střely 10.74 16.47 27.21
Střely na bránu 3.42 4.32 7.74
Rohy 4.32 5.89 10.21
Žluté karty 1.95 1.47 3.42
Červené karty 0.05 0 0.05
Fauly 11.47 11.21 22.68
Držení míče 41% 59% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 6
(31.58%)
4
(21.05%)
5
(26.32%)
4
(21.05%)
5
(26.32%)
6
(31.58%)
8
(42.11%)
1
(5.26%)
10
(52.63%)
1
(5.26%)
Soupeř více 7
(36.84%)
6
(31.58%)
14
(73.68%)
15
(78.95%)
11
(57.89%)
11
(57.89%)
5
(26.32%)
0
(0%)
7
(36.84%)
17
(89.47%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Everton FC 6x
(31.58%)
8x
(42.11%)
4x
(21.05%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(26.32%)
5x
(26.32%)
9x
(47.37%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(5.26%)
4x
(21.05%)
8x
(42.11%)
3x
(15.79%)
2x
(10.53%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
Everton FC dá gól 13x (68.42%)
Soupeř dá gól 14x (73.68%)
Oba týmy dají gól 9x (47.37%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (15.79%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (26.32%)
2 1 (5.26%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (15.79%)
2 4 (21.05%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (15.79%)
Výhra - remíza 1 (5.26%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 2 (10.53%)
Remíza - remíza 4 (21.05%)
Remíza - prohra 3 (15.79%)
Prohra - výhra 1 (5.26%)
Prohra - remíza 1 (5.26%)
Prohra - prohra 4 (21.05%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 7 (36.84%)
z toho výher 5 (71.43%)
z toho remíz 2 (28.57%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 11 (57.89%)
z toho výher 1 (9.09%)
z toho remíz 3 (27.27%)
z toho proher 7 (63.64%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 1
2:1 1
3:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 3
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 4
1:2 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Everton FC 3x
(15.79%)
16x
(84.21%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 1x
(5.26%)
18x
(94.74%)
6x
(31.58%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
19x
(100%)
19x
(100%)
10x
(52.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (21.05%)
2 1 (5.26%)
3 0 (0%)