Athletic Club - znak

Athletic Club

Počet zápasů Výher Remíz Proher
26 8 (30.77%) 5 (19.23%) 13 (50%)

Poslední zápasy

La Liga 2.5.2026 18:30 Deportivo Alavés SAD 2:4 Athletic Club
La Liga 25.4.2026 21:00 Club Atlético de Madrid 3:2 Athletic Club
La Liga 5.4.2026 14:00 Getafe CF 2:0 Athletic Club
La Liga 14.3.2026 14:00 Girona FC 3:0 Athletic Club
Copa del Rey 4.3.2026 21:00 Real Sociedad de Fútbol 1:0 Athletic Club
La Liga 28.2.2026 14:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:1 Athletic Club
La Liga 15.2.2026 14:00 Real Oviedo SAD 1:2 Athletic Club
Copa del Rey 4.2.2026 21:00 Valencia CF 1:2 Athletic Club
La Liga 24.1.2026 18:30 Sevilla FC 2:1 Athletic Club
Liga mistrů 21.1.2026 21:00 Atalanta BC 2:3 Athletic Club

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Athletic Club Soupeři Celkem
Branky 1.19 1.69 2.88
Branky v 1. poločase 0.42 0.73 1.15
xG 1.39 1.3 2.69
Střely 12.35 11.58 23.93
Střely na bránu 4.08 4.58 8.66
Rohy 4.88 4.04 8.92
Žluté karty 2.19 1.65 3.84
Červené karty 0.23 0 0.23
Fauly 13.5 11.85 25.35
Držení míče 48.04% 51.96% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 8
(30.77%)
2
(7.69%)
17
(65.38%)
17
(65.38%)
10
(38.46%)
14
(53.85%)
14
(53.85%)
5
(19.23%)
16
(61.54%)
7
(26.92%)
Soupeř více 13
(50%)
10
(38.46%)
9
(34.62%)
9
(34.62%)
10
(38.46%)
11
(42.31%)
9
(34.62%)
0
(0%)
7
(26.92%)
15
(57.69%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Athletic Club 10x
(38.46%)
5x
(19.23%)
8x
(30.77%)
2x
(7.69%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(19.23%)
7x
(26.92%)
7x
(26.92%)
5x
(19.23%)
2x
(7.69%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(7.69%)
3x
(11.54%)
8x
(30.77%)
5x
(19.23%)
1x
(3.85%)
5x
(19.23%)
2x
(7.69%)
Athletic Club dá gól 16x (61.54%)
Soupeř dá gól 21x (80.77%)
Oba týmy dají gól 13x (50%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (23.08%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (19.23%)
2 3 (11.54%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (23.08%)
2 4 (15.38%)
3 2 (7.69%)
4+ 1 (3.85%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 1 (3.85%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (3.85%)
Remíza - výhra 4 (15.38%)
Remíza - remíza 3 (11.54%)
Remíza - prohra 7 (26.92%)
Prohra - výhra 3 (11.54%)
Prohra - remíza 2 (7.69%)
Prohra - prohra 5 (19.23%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 7 (26.92%)
z toho výher 5 (71.43%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 2 (28.57%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 17 (65.38%)
z toho výher 3 (17.65%)
z toho remíz 3 (17.65%)
z toho proher 11 (64.71%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 2
2:1 3
3:2 1
4:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 4
0:3 1
0:4 1
1:2 1
1:4 1
2:3 3

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Athletic Club 5x
(19.23%)
21x
(80.77%)
3x
(11.54%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(23.08%)
20x
(76.92%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
26x
(100%)
25x
(96.15%)
6x
(23.08%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (3.85%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)