RC Celta de Vigo - znak

RC Celta de Vigo

Počet zápasů Výher Remíz Proher
27 13 (48.15%) 7 (25.93%) 7 (25.93%)

Poslední zápasy

La Liga 9.5.2026 18:30 Club Atlético de Madrid 0:1 RC Celta de Vigo
La Liga 26.4.2026 21:00 Villarreal CF 2:1 RC Celta de Vigo
La Liga 22.4.2026 21:30 FC Barcelona 1:0 RC Celta de Vigo
Evropská liga 9.4.2026 21:00 SC Freiburg 3:0 RC Celta de Vigo
La Liga 5.4.2026 16:15 Valencia CF 2:3 RC Celta de Vigo
Evropská liga 19.3.2026 18:45 Olympique Lyonnais 0:2 RC Celta de Vigo
La Liga 15.3.2026 18:30 Real Betis Balompié 1:1 RC Celta de Vigo
La Liga 1.3.2026 21:00 Girona FC 1:2 RC Celta de Vigo
Evropská liga 19.2.2026 18:45 PAOK FC 1:2 RC Celta de Vigo
La Liga 14.2.2026 14:00 RCD Espanyol 2:2 RC Celta de Vigo

Průměrné statistiky na zápas

Statistika RC Celta de Vigo Soupeři Celkem
Branky 1.37 1.11 2.48
Branky v 1. poločase 0.48 0.48 0.96
xG 1.14 1.41 2.55
Střely 9.41 12.22 21.63
Střely na bránu 4.11 4.19 8.3
Rohy 3.19 5.15 8.34
Žluté karty 2.19 1.93 4.12
Červené karty 0 0.26 0.26
Fauly 13.41 11.48 24.89
Držení míče 48.78% 51.22% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 13
(48.15%)
7
(25.93%)
9
(33.33%)
9
(33.33%)
10
(37.04%)
7
(25.93%)
11
(40.74%)
0
(0%)
18
(66.67%)
9
(33.33%)
Soupeř více 7
(25.93%)
8
(29.63%)
18
(66.67%)
18
(66.67%)
14
(51.85%)
17
(62.96%)
6
(22.22%)
5
(18.52%)
7
(25.93%)
17
(62.96%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
RC Celta de Vigo 4x
(14.81%)
12x
(44.44%)
8x
(29.63%)
3x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(33.33%)
9x
(33.33%)
6x
(22.22%)
3x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(7.41%)
5x
(18.52%)
6x
(22.22%)
9x
(33.33%)
2x
(7.41%)
3x
(11.11%)
0x
(0%)
RC Celta de Vigo dá gól 23x (85.19%)
Soupeř dá gól 18x (66.67%)
Oba týmy dají gól 16x (59.26%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (14.81%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 10 (37.04%)
2 2 (7.41%)
3 1 (3.7%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (18.52%)
2 1 (3.7%)
3 1 (3.7%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 4 (14.81%)
Výhra - remíza 3 (11.11%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 6 (22.22%)
Remíza - remíza 4 (14.81%)
Remíza - prohra 2 (7.41%)
Prohra - výhra 3 (11.11%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 5 (18.52%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 15 (55.56%)
z toho výher 10 (66.67%)
z toho remíz 5 (33.33%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 10 (37.04%)
z toho výher 3 (30%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 7 (70%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 2
2:1 4
3:0 1
3:2 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 4
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:3 1
1:2 3
1:3 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RC Celta de Vigo 15x
(55.56%)
12x
(44.44%)
3x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(25.93%)
20x
(74.07%)
6x
(22.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
27x
(100%)
23x
(85.19%)
5x
(18.52%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (14.81%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 7 (25.93%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)