West Ham United FC - znak

West Ham United FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
21 6 (28.57%) 5 (23.81%) 10 (47.62%)

Poslední zápasy

Premier League 2.5.2026 16:00 Brentford FC 3:0 West Ham United FC
Premier League 20.4.2026 21:00 Crystal Palace FC 0:0 West Ham United FC
Premier League 22.3.2026 15:15 Aston Villa FC 2:0 West Ham United FC
Premier League 4.3.2026 20:30 Fulham FC 0:1 West Ham United FC
Premier League 28.2.2026 16:00 Liverpool FC 5:2 West Ham United FC
FA Cup 14.2.2026 13:15 Burton Albion FC 0:1 West Ham United FC
Premier League 7.2.2026 16:00 Burnley FC 0:2 West Ham United FC
Premier League 31.1.2026 18:30 Chelsea FC 3:2 West Ham United FC
Premier League 17.1.2026 16:00 Tottenham Hotspur FC 1:2 West Ham United FC
Premier League 3.1.2026 16:00 Wolverhampton Wanderers FC 3:0 West Ham United FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika West Ham United FC Soupeři Celkem
Branky 1.14 1.71 2.85
Branky v 1. poločase 0.38 0.71 1.09
xG 1.2 1.88 3.08
Střely 10.38 16.62 27
Střely na bránu 3.67 5.48 9.15
Rohy 4.62 6.48 11.1
Žluté karty 1.67 1.76 3.43
Červené karty 0.1 0 0.1
Fauly 10.86 11 21.86
Držení míče 45.29% 54.71% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 6
(28.57%)
5
(23.81%)
3
(14.29%)
3
(14.29%)
5
(23.81%)
7
(33.33%)
6
(28.57%)
2
(9.52%)
8
(38.1%)
7
(33.33%)
Soupeř více 10
(47.62%)
9
(42.86%)
18
(85.71%)
17
(80.95%)
15
(71.43%)
12
(57.14%)
8
(38.1%)
0
(0%)
12
(57.14%)
14
(66.67%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
West Ham United FC 7x
(33.33%)
6x
(28.57%)
6x
(28.57%)
2x
(9.52%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(23.81%)
5x
(23.81%)
4x
(19.05%)
6x
(28.57%)
0x
(0%)
1x
(4.76%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(4.76%)
2x
(9.52%)
6x
(28.57%)
7x
(33.33%)
2x
(9.52%)
2x
(9.52%)
1x
(4.76%)
West Ham United FC dá gól 14x (66.67%)
Soupeř dá gól 16x (76.19%)
Oba týmy dají gól 10x (47.62%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (19.05%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (14.29%)
2 2 (9.52%)
3 1 (4.76%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (14.29%)
2 2 (9.52%)
3 5 (23.81%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (14.29%)
Výhra - remíza 1 (4.76%)
Výhra - prohra 1 (4.76%)
Remíza - výhra 3 (14.29%)
Remíza - remíza 3 (14.29%)
Remíza - prohra 1 (4.76%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (4.76%)
Prohra - prohra 8 (38.1%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 9 (42.86%)
z toho výher 6 (66.67%)
z toho remíz 2 (22.22%)
z toho proher 1 (11.11%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 11 (52.38%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 2 (18.18%)
z toho proher 9 (81.82%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 1
2:1 1
3:0 1
3:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 3
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:2 2
0:3 4
1:2 1
2:3 2
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
West Ham United FC 6x
(28.57%)
15x
(71.43%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 0x
(0%)
21x
(100%)
10x
(47.62%)
1x
(4.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
21x
(100%)
21x
(100%)
13x
(61.9%)
1x
(4.76%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (28.57%)
2 1 (4.76%)
3 0 (0%)