|
VfL Wolfsburg |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 18 | 6 (33.33%) | 4 (22.22%) | 8 (44.44%) |
| Bundesliga | 3.5.2026 | 19:30 | SC Freiburg | 1:1 | VfL Wolfsburg |
| Bundesliga | 18.4.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 1:2 | VfL Wolfsburg |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 6:3 | VfL Wolfsburg |
| Bundesliga | 14.3.2026 | 15:30 | TSG 1899 Hoffenheim | 1:1 | VfL Wolfsburg |
| Bundesliga | 1.3.2026 | 15:30 | VfB Stuttgart | 4:0 | VfL Wolfsburg |
| Bundesliga | 15.2.2026 | 17:30 | RB Leipzig | 2:2 | VfL Wolfsburg |
| Bundesliga | 30.1.2026 | 20:30 | 1. FC Köln | 1:0 | VfL Wolfsburg |
| Bundesliga | 24.1.2026 | 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 3:1 | VfL Wolfsburg |
| Bundesliga | 11.1.2026 | 17:30 | FC Bayern München | 8:1 | VfL Wolfsburg |
| Bundesliga | 13.12.2025 | 15:30 | VfL Borussia Mönchengladbach | 1:3 | VfL Wolfsburg |
| Statistika | VfL Wolfsburg | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.72 | 2 | 3.72 |
| Branky v 1. poločase | 0.83 | 0.67 | 1.5 |
| xG | 1.25 | 1.96 | 3.21 |
| Střely | 11.28 | 16.72 | 28 |
| Střely na bránu | 4.28 | 6 | 10.28 |
| Rohy | 3.89 | 8.33 | 12.22 |
| Žluté karty | 1.78 | 0.94 | 2.72 |
| Červené karty | 0 | 0 | 0 |
| Fauly | 10.61 | 8.56 | 19.17 |
| Držení míče | 42.94% | 57.06% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 6 (33.33%) |
7 (38.89%) |
5 (27.78%) |
4 (22.22%) |
5 (27.78%) |
5 (27.78%) |
10 (55.56%) |
0 (0%) |
11 (61.11%) |
4 (22.22%) |
| Soupeř více | 8 (44.44%) |
5 (27.78%) |
13 (72.22%) |
13 (72.22%) |
11 (61.11%) |
13 (72.22%) |
4 (22.22%) |
0 (0%) |
6 (33.33%) |
14 (77.78%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VfL Wolfsburg | 3x (16.67%) |
9x (50%) |
2x (11.11%) |
3x (16.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
1x (5.56%) |
| Soupeři | 3x (16.67%) |
8x (44.44%) |
2x (11.11%) |
2x (11.11%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
2x (11.11%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
4x (22.22%) |
3x (16.67%) |
2x (11.11%) |
6x (33.33%) |
0x (0%) |
3x (16.67%) |
| VfL Wolfsburg dá gól | 15x (83.33%) |
| Soupeř dá gól | 15x (83.33%) |
| Oba týmy dají gól | 12x (66.67%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 2x (11.11%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (16.67%) |
| 2 | 2 (11.11%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (5.56%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (16.67%) |
| 2 | 2 (11.11%) |
| 3 | 1 (5.56%) |
| 4+ | 2 (11.11%) |
| Výhra - Výhra | 4 (22.22%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 3 (16.67%) |
| Remíza - výhra | 2 (11.11%) |
| Remíza - remíza | 4 (22.22%) |
| Remíza - prohra | 0 (0%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 5 (27.78%) |
| Počet zápasů | 13 (72.22%) |
| z toho výher | 6 (46.15%) |
| z toho remíz | 4 (30.77%) |
| z toho proher | 3 (23.08%) |
| Počet zápasů | 5 (27.78%) |
| z toho výher | 0 (0%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 5 (100%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| 9:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 2 |
| 1:8 | 1 |
| 3:6 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VfL Wolfsburg | 6x (33.33%) |
12x (66.67%) |
1x (5.56%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 2x (11.11%) |
16x (88.89%) |
9x (50%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
18x (100%) |
18x (100%) |
11x (61.11%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (5.56%) |
| 2 | 1 (5.56%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (50%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |