|
VfL Borussia Mönchengladbach |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 33 | 8 (24.24%) | 11 (33.33%) | 14 (42.42%) |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | VfL Borussia Mönchengladbach | 4:0 | TSG 1899 Hoffenheim |
| Bundesliga | 9.5.2026 | 15:30 | FC Augsburg | 3:1 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 3.5.2026 | 17:30 | VfL Borussia Mönchengladbach | 1:0 | Borussia Dortmund |
| Bundesliga | 25.4.2026 | 15:30 | VfL Wolfsburg | 0:0 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 19.4.2026 | 19:30 | VfL Borussia Mönchengladbach | 1:1 | 1. FSV Mainz 05 |
| Bundesliga | 11.4.2026 | 15:30 | RB Leipzig | 1:0 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | VfL Borussia Mönchengladbach | 2:2 | 1. FC Heidenheim |
| Bundesliga | 21.3.2026 | 15:30 | 1. FC Köln | 3:3 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 13.3.2026 | 20:30 | VfL Borussia Mönchengladbach | 2:0 | FC St. Pauli |
| Bundesliga | 6.3.2026 | 20:30 | FC Bayern München | 4:1 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Statistika | VfL Borussia Mönchengladbach | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.15 | 1.61 | 2.76 |
| Branky v 1. poločase | 0.45 | 0.88 | 1.33 |
| xG | 1.29 | 1.68 | 2.97 |
| Střely | 11.7 | 14.36 | 26.06 |
| Střely na bránu | 4.12 | 5.64 | 9.76 |
| Rohy | 3.82 | 4.76 | 8.58 |
| Žluté karty | 1.64 | 2.09 | 3.73 |
| Červené karty | 0.09 | 0.03 | 0.12 |
| Fauly | 10.61 | 10.76 | 21.37 |
| Držení míče | 46.76% | 53.24% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 8 (24.24%) |
6 (18.18%) |
13 (39.39%) |
12 (36.36%) |
12 (36.36%) |
10 (30.3%) |
10 (30.3%) |
3 (9.09%) |
12 (36.36%) |
14 (42.42%) |
| Soupeř více | 14 (42.42%) |
11 (33.33%) |
20 (60.61%) |
19 (57.58%) |
20 (60.61%) |
17 (51.52%) |
18 (54.55%) |
1 (3.03%) |
16 (48.48%) |
18 (54.55%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VfL Borussia Mönchengladbach | 12x (36.36%) |
13x (39.39%) |
2x (6.06%) |
3x (9.09%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 12x (36.36%) |
7x (21.21%) |
3x (9.09%) |
7x (21.21%) |
2x (6.06%) |
1x (3.03%) |
1x (3.03%) |
| Celkem v zápase | 5x (15.15%) |
5x (15.15%) |
6x (18.18%) |
5x (15.15%) |
8x (24.24%) |
1x (3.03%) |
3x (9.09%) |
| VfL Borussia Mönchengladbach dá gól | 21x (63.64%) |
| Soupeř dá gól | 21x (63.64%) |
| Oba týmy dají gól | 14x (42.42%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (9.09%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (9.09%) |
| 2 | 2 (6.06%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 2 (6.06%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (9.09%) |
| 2 | 5 (15.15%) |
| 3 | 4 (12.12%) |
| 4+ | 2 (6.06%) |
| Výhra - Výhra | 5 (15.15%) |
| Výhra - remíza | 1 (3.03%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 3 (9.09%) |
| Remíza - remíza | 10 (30.3%) |
| Remíza - prohra | 3 (9.09%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 11 (33.33%) |
| Počet zápasů | 13 (39.39%) |
| z toho výher | 8 (61.54%) |
| z toho remíz | 5 (38.46%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 15 (45.45%) |
| z toho výher | 0 (0%) |
| z toho remíz | 1 (6.67%) |
| z toho proher | 14 (93.33%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 4:0 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 3 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 3 |
| 1:4 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| 4:6 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VfL Borussia Mönchengladbach | 5x (15.15%) |
28x (84.85%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 4x (12.12%) |
29x (87.88%) |
10x (30.3%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
33x (100%) |
32x (96.97%) |
17x (51.52%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (6.06%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (24.24%) |
| 2 | 2 (6.06%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 34 | 28 | 5 | 1 | 122:36 | 89 | 0:3 | 4:1 |
| 2 | Borussia Dortmund | 34 | 22 | 7 | 5 | 70:34 | 73 | 1:0 | 2:0 |
| 3 | RB Leipzig | 34 | 20 | 5 | 9 | 66:47 | 65 | 0:0 | 1:0 |
| 4 | VfB Stuttgart | 34 | 18 | 8 | 8 | 71:49 | 62 | 0:3 | 1:0 |
| 5 | TSG 1899 Hoffenheim | 34 | 18 | 7 | 9 | 65:52 | 61 | 4:0 | 5:1 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 34 | 17 | 8 | 9 | 68:47 | 59 | 1:1 | 1:1 |
| 7 | SC Freiburg | 34 | 13 | 8 | 13 | 51:57 | 47 | 0:0 | 2:1 |
| 8 | Eintracht Frankfurt | 34 | 11 | 11 | 12 | 61:65 | 44 | 4:6 | 3:0 |
| 9 | FC Augsburg | 34 | 12 | 7 | 15 | 45:61 | 43 | 4:0 | 3:1 |
| 10 | 1. FSV Mainz 05 | 34 | 10 | 10 | 14 | 44:53 | 40 | 1:1 | 0:1 |
| 11 | 1. FC Union Berlin | 34 | 10 | 9 | 15 | 44:58 | 39 | 1:0 | 3:1 |
| 12 | VfL Borussia Mönchengladbach | 34 | 9 | 11 | 14 | 42:53 | 38 | - | - |
| 13 | Hamburger SV | 34 | 9 | 11 | 14 | 40:54 | 38 | 0:0 | 0:0 |
| 14 | 1. FC Köln | 34 | 7 | 11 | 16 | 49:63 | 32 | 3:1 | 3:3 |
| 15 | SV Werder Bremen | 34 | 8 | 8 | 18 | 37:60 | 32 | 0:4 | 1:1 |
| 16 | VfL Wolfsburg | 34 | 7 | 8 | 19 | 45:69 | 29 | 1:3 | 0:0 |
| 17 | FC St. Pauli | 34 | 6 | 8 | 20 | 29:60 | 26 | 2:0 | 0:4 |
| 18 | 1. FC Heidenheim | 34 | 6 | 8 | 20 | 41:72 | 26 | 2:2 | 0:3 |