FC Augsburg - znak

FC Augsburg

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 12 (36.36%) 7 (21.21%) 14 (42.42%)

Poslední zápasy

Bundesliga 9.5.2026 15:30 FC Augsburg 3:1 VfL Borussia Mönchengladbach
Bundesliga 2.5.2026 15:30 SV Werder Bremen 1:3 FC Augsburg
Bundesliga 25.4.2026 15:30 FC Augsburg 1:1 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 18.4.2026 15:30 Bayer 04 Leverkusen 1:2 FC Augsburg
Bundesliga 10.4.2026 20:30 FC Augsburg 2:2 TSG 1899 Hoffenheim
Bundesliga 4.4.2026 15:30 Hamburger SV 1:1 FC Augsburg
Bundesliga 22.3.2026 19:30 FC Augsburg 2:5 VfB Stuttgart
Bundesliga 14.3.2026 15:30 Borussia Dortmund 2:0 FC Augsburg
Bundesliga 7.3.2026 15:30 RB Leipzig 2:1 FC Augsburg
Bundesliga 27.2.2026 20:30 FC Augsburg 2:0 1. FC Köln

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Augsburg Soupeři Celkem
Branky 1.36 1.73 3.09
Branky v 1. poločase 0.64 0.88 1.52
xG 1.44 1.62 3.06
Střely 13.09 14.64 27.73
Střely na bránu 4.67 4.85 9.52
Rohy 4.48 5.61 10.09
Žluté karty 2.33 1.73 4.06
Červené karty 0.03 0.09 0.12
Fauly 11.09 11.73 22.82
Držení míče 43.73% 56.27% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 12
(36.36%)
9
(27.27%)
11
(33.33%)
11
(33.33%)
15
(45.45%)
10
(30.3%)
17
(51.52%)
1
(3.03%)
15
(45.45%)
4
(12.12%)
Soupeř více 14
(42.42%)
11
(33.33%)
22
(66.67%)
18
(54.55%)
12
(36.36%)
16
(48.48%)
9
(27.27%)
3
(9.09%)
15
(45.45%)
28
(84.85%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Augsburg 8x
(24.24%)
10x
(30.3%)
10x
(30.3%)
5x
(15.15%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(15.15%)
13x
(39.39%)
8x
(24.24%)
3x
(9.09%)
2x
(6.06%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
Celkem v zápase 1x
(3.03%)
4x
(12.12%)
8x
(24.24%)
7x
(21.21%)
7x
(21.21%)
4x
(12.12%)
2x
(6.06%)
FC Augsburg dá gól 25x (75.76%)
Soupeř dá gól 28x (84.85%)
Oba týmy dají gól 21x (63.64%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (18.18%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (18.18%)
2 6 (18.18%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (21.21%)
2 2 (6.06%)
3 3 (9.09%)
4+ 2 (6.06%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 5 (15.15%)
Výhra - remíza 3 (9.09%)
Výhra - prohra 1 (3.03%)
Remíza - výhra 5 (15.15%)
Remíza - remíza 4 (12.12%)
Remíza - prohra 4 (12.12%)
Prohra - výhra 2 (6.06%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 9 (27.27%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 17 (51.52%)
z toho výher 8 (47.06%)
z toho remíz 6 (35.29%)
z toho proher 3 (17.65%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 15 (45.45%)
z toho výher 4 (26.67%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 11 (73.33%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 2
2:1 3
3:1 4
3:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 4
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 2
0:3 1
0:4 1
0:6 1
1:2 3
1:4 1
2:3 2
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Augsburg 4x
(12.12%)
29x
(87.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(6.06%)
31x
(93.94%)
3x
(9.09%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
32x
(96.97%)
20x
(60.61%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (9.09%)
2 1 (3.03%)
3 0 (0%)

Bundesliga - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Bayern München 33 27 5 1 117:35 86 2:3 1:2
2 Borussia Dortmund 33 21 7 5 68:34 70 0:1 2:0
3 RB Leipzig 33 20 5 8 65:43 65 0:6 2:1
4 VfB Stuttgart 33 18 7 8 69:47 61 2:5 3:2
5 TSG 1899 Hoffenheim 33 18 7 8 65:48 61 2:2 3:0
6 Bayer 04 Leverkusen 33 17 7 9 67:46 58 2:0 1:2
7 SC Freiburg 33 12 8 13 47:56 44 2:2 1:3
8 Eintracht Frankfurt 33 11 10 12 59:63 43 1:1 1:0
9 FC Augsburg 33 12 7 14 45:57 43 - -
10 1. FSV Mainz 05 33 9 10 14 42:53 37 1:4 2:0
11 Hamburger SV 33 9 10 14 39:53 37 1:0 1:1
12 1. FC Union Berlin 33 9 9 15 40:58 36 1:1 -
13 VfL Borussia Mönchengladbach 33 8 11 14 38:53 35 3:1 4:0
14 1. FC Köln 33 7 11 15 48:58 32 2:0 1:1
15 SV Werder Bremen 33 8 8 17 37:58 32 0:0 1:3
16 VfL Wolfsburg 33 6 8 19 42:68 26 3:1 2:3
17 FC St. Pauli 33 6 8 19 28:57 26 2:1 2:1
18 1. FC Heidenheim 33 6 8 19 41:70 26 1:0 2:1